01.02.2023 05:42
Home Tags Moska

Tag: Moska

..

Hetimet për dokumentet të klasifikuara, FBI kontroll shtëpisë së Joe Biden në Delaware

SHBA- FBI ka nisur kontrollet në shtëpinë e presidentit Joe Biden në Delaware! Ky vendim ka ardhur si pjesë e hetimit për dokumentet e...

Po ju a bëni pjesë? Këto janë 3 shenjat që shtypin emocionet e tyre...

Marrëdhëniet përbëhen nga njerëz të ndryshëm. Me përvoja, vlera dhe zakone të ndryshme. Dhe ndërsa për të qenë në gjendje të krijojmë marrëdhënie të...

“Mu mbushën sytë me lot, ta mbash mend”, çfarë ndodhi mbrëmë me Luizin? (VIDEO)

Bjordi Mezini është banori që u eliminua gjatë spektaklit të mbrëmjes së djeshme të “Big Brother VIP2”, duke hequr dorë përfundimisht nga çmimi i...

Këmbënguli për transferimin te Barcelona, mesfushori i kërkon falje shokëve dhe trajnerit

Sofyan Amrabat, shtyu deri në orët e fundit të merkatos për t’u transferuar te Barcelona. Dëshira për të veshur fanellën e katalanasve, bëri që...

COVID/ Regjistrohen 10 raste të reja dhe asnjë humbje jete në 24 orët e...

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publik bilancin er Covid-19 në 24 orët e fundit në vendin tonë. Për fat të mirë vazhdojmë mos të kemi...

Porti tregtar në Porto Romano, Rama: Projekt strategjik për vendin, por edhe Europën juglindore....

“Një projekt strategjik për vendin por edhe rajonin e Europës juglindore” – kështu e konsideroi kreu i qeverisë Edi Rama, projektin për ndërtimin e...

TikTok përpara Kongresit Amerikan/ Duhet të japë llogari për mbrojtjen e të dhënave personale

TikTok, një aplikacion i mediave sociale në pronësi të kompanisë kineze ByteDance, që ka krijuar një audiencë masive në veçanti mes të rinjve amerikanë...

E pazakontë/ Ajo e refuzoi, djali padit vajzën për “dëm emocional” dhe “prishje reputacioni”

Një burrë në Singapor ka paditur një grua që e ka refuzuar me 3 milion dollarë, duke pretenduar se ka shkaktuar “traumë” emocionale ...

Tjetër ‘firo’ te Partizani, klubi bullgar paguan klauzolën e Arinaldo Rrapaj

Partizani është në rrugë të mbarë për të "mbushur arkat" nga shitja e një tjetër talenti. Arinaldo Rrapaj pritet të jetë largimi i fundit...

“Kosova i është rrëmbyer Serbisë”/ Presidenti kroat sqaron deklaratën që solli valë reagimesh

Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanoviç deklaroi se është keqkuptuar në deklaratat kur tha se “Kosova i është rrëmbyer Serbisë nga bashkësia ndërkombëtare”. Gjatë...