02.02.2023 03:12
Home Tags Linglong International Europe

Tag: Linglong International Europe

..

Dea dhe Amosi bëjnë plane për të ‘ndarë’ Luizin nga Kiara, aktori: Do përmend...

Gjatë mbrëmjes së djeshme Amos Zaharia dhe Dea Mishel kanë vendosur që të bëjnë një plan për lojën e tyre. Amosi i thotë Deas...

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet/Ja çmimet e reja

Bordi i Transparencës ka publikuar këtë të enjte vendimin e marrë në lidhje me tregtimin e karburanteve në vend. Çmimi i shitjes me pakicë...

E thonë shifrat dhe faktet, studimi i fundit: Gratë janë shofere më të mira...

Gratë për vite me radhë i janë nënshtruar vërejtjeve seksiste në lidhje me ngasjen e veturave, por hulumtimet e reja kanë vërtetuar se ato...

Puthja që “çmendi” shqiptarët: Shpërthejnë ofertat për çiftin Luiz-Kiara

Mesa duket dasma e mbrëmshme dhe puthja e shumëpritur e Kiarës dhe Luizit i ka emocionuar gjithë shqiptarët. Disa e kanë shpallur festë zyrtare, disa...

Do të habiteni, çfarë përfaqëson shkronja “i” në fjalën iPhone?!

Në vitin 1998, Steve Jobs prezantoi iMac, produktin e parë të Apple. Shkronja e vogël “i” përpara shumicës së produkteve të Apple është bërë...

Dani Alves në burg pas akuzave për përdhunim, Pumas kërkon 5 milionë euro

Mbrojtësi Dani Alves është në burg për më shumë se dy javë. Braziliani 39-vjeçar akuzohet për përdhunimin e një vajze 23-vjeçare në clubin Sutton...

Nuk është turp të ndjekësh “Big Brother”

Nga Nilda Halili Big Brother është një shfaqje televizive e njohur në mbarë botën që ka argëtuar audiencën për më shumë se dy dekada. Koncepti...

‘Qatargate’/ PE voton pro heqjes së imunitetit të dy eurodeputetëve

Në seancën plenare të Parlamentit Europian u votua pro heqjes së imunitetit të eurodeputetëve Andrea Cozzolino dhe Mark Tarabella të enjten, në kuadër të...

“Kryeministri mund të delegojë interpelancën”, Balla pyetet për mungesën e Ramës në Kuvend: Është...

Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla komentoi zhvillimet e sotme në seancën plenare. Balla tha se interpelanca mund të delegohet, duke iu...

Kievi bastis shtëpinë e miliarderit Ihor Kolomoiskiy

Autoritetet ukrainase bastisën të mërkurën shtëpinë e miliarderit me ndikim Ihor Kolomoiskiy. Një aleat i Presidentit Volodymyr Zelenskyy e cilësoi veprimin si një goditje...