02.02.2023 03:41
Home Tags Lindita Nikolla

Tag: Lindita Nikolla

..

Dëmi 1.2 mln euro nga buxheti i shtetit, lihet në burg Ilir Thana

Dëmi 1.2 mln euro nga buxheti i shtetit, lihet në burg Ilir Thana. Bëhet fjalë për çështjen ku u arrestuan sekretari i përgjithshëm i...

Kiara e Luizi e ‘kurorëzuan martesën’ me puthje në buzë, vjen reagimi nga Butrinti!

Izolimi bën të vetën. Një pjesë e banorëve kanë treguar se po “humbin” idenë e realitetit dhe jetës jashtë, kanë harruar të harrojnë fjalët...

Xhepat plot me para, shenjat e Horoskopit më të suksesshme me financat

Prilli do të jetë një muaj plot surpriza! Është muaji i dytë i pranverës dhe të gjithë presim që ai të na mbushë jetën...

Dea dhe Amosi bëjnë plane për të ‘ndarë’ Luizin nga Kiara, aktori: Do përmend...

Gjatë mbrëmjes së djeshme Amos Zaharia dhe Dea Mishel kanë vendosur që të bëjnë një plan për lojën e tyre. Amosi i thotë Deas...

Bordi i Transparencës ndryshon sërish çmimet/Ja çmimet e reja

Bordi i Transparencës ka publikuar këtë të enjte vendimin e marrë në lidhje me tregtimin e karburanteve në vend. Çmimi i shitjes me pakicë...

E thonë shifrat dhe faktet, studimi i fundit: Gratë janë shofere më të mira...

Gratë për vite me radhë i janë nënshtruar vërejtjeve seksiste në lidhje me ngasjen e veturave, por hulumtimet e reja kanë vërtetuar se ato...

Puthja që “çmendi” shqiptarët: Shpërthejnë ofertat për çiftin Luiz-Kiara

Mesa duket dasma e mbrëmshme dhe puthja e shumëpritur e Kiarës dhe Luizit i ka emocionuar gjithë shqiptarët. Disa e kanë shpallur festë zyrtare, disa...

Do të habiteni, çfarë përfaqëson shkronja “i” në fjalën iPhone?!

Në vitin 1998, Steve Jobs prezantoi iMac, produktin e parë të Apple. Shkronja e vogël “i” përpara shumicës së produkteve të Apple është bërë...

Dani Alves në burg pas akuzave për përdhunim, Pumas kërkon 5 milionë euro

Mbrojtësi Dani Alves është në burg për më shumë se dy javë. Braziliani 39-vjeçar akuzohet për përdhunimin e një vajze 23-vjeçare në clubin Sutton...

Nuk është turp të ndjekësh “Big Brother”

Nga Nilda Halili Big Brother është një shfaqje televizive e njohur në mbarë botën që ka argëtuar audiencën për më shumë se dy dekada. Koncepti...