05.02.2023 09:59
Home Tags Kremlini

Tag: Kremlini

..

Konsiderohen si më besniket, me këto shenja të Horoskopit do të keni një marrëdhënie...

Nëse po kërkoni një partner tek i cili mund të mbështeteni dhe të besoni, horoskopi mund t’ju ndihmojë për këtë. Shenjat e mëposhtme konsiderohen...

Sherr mes kunatave në emision: Ti më rrahe, pronën do të ta marr dhe...

Maria dhe Amalia janë dy kuanta që kanë ardhur në “Shihemi në Gjyq” për çështjen e një prone. Bëhet fjalë për një arë në...

Qeveria e Serbisë në komunikatën zyrtare pranon Kosovën si Republikë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ditë më parë raportoi në Parlamentin e Serbisë, për planin franko-gjerman dhe bisedimet me Kosovën. Vuçiç, në përfundim të seancës së...

Horoskopi ditor për nesër, e Hënë 6 Shkurt 2023

Dashi Sot duhet të ndiheni sikur jeni mbushur plot me energji dhe do të veproni me impulsivitet. Ata qe janë ne një lidhje mirë është...

Shtypi francez e ngre Messin në piedestal: Askush si ai te PSG

Të gjithë tifozët e PSG-së po ndezin qirinj që të mos i ndodhë asgjë “Zotit” të tyre, Leo Messi. Përballë murtajës së dëmtimeve në...

Qeveria e Serbisë në komunikatën zyrtare e pranon Kosovën Republikë

Presidenti serb, Aleksandër Vuçiç, ditë më parë raportoi në Parlamentin e Serbisë, për planin franko-gjerman dhe bisedimet me Kosovën. Vuçiç, në përfundim të seancës...

Zgjedhjet lokale/ PD rrezikon regjistrimin për shkak të gjyqit

Teksa demokratët prisnin një datë gjyqi mbi pronësinë e partisë, për Gjykatën e Apelit dosja e PD ishte barabartë me çdo qytetar të...

Nga dashuria te paratë, njihuni me parashikimin e Horoskopit

Dashi: Ndërsa Hëna është në Gaforre, mund të ndjeni siklet. Një mik mund t’ju ofrojë dorën e ndihmës për të zgjidhur problemet tuaja. Dëgjoni...

Loboi që Adriatik Llallës t’i hiqej ‘non grata’, vëllai i ish-deputetit të PD përfshihet...

Një vit nga refuzimi i vizës nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës për të dhe familjen e tij, në vitin 2019 ish kryeprokurori Adriatik...

Kush është gazetarja që u konsiderua si gruaja më me ndikim në Amerikë

Dorothy Thompson (1893-1961) ishte një gazetare dhe transmetuese amerikane që raportonte nga Gjermania gjatë viteve të hershme, duke paralajmëruar botën për rreziqet e fashizmit....