29.01.2023 05:31
Home Tags Kosove

Tag: Kosove

..

Debatet tinëzare mbi Kadarenë si qytetar

Mero Baze Ka një përpjekje për të shpikur dy tema debatesh mbi Kadarenë. Ngaqë nuk e kundërshtojnë dot si shkrimtarin tonë më të madh dhe...

Horoskopi ditor, 29 janar 2023

Dashi Mund të përballeni me disa kufizime nga familja, ndoshta për shkak të telasheve nga të afërmit. Nuk do të zgjasë shumë, por do t’ju...

Pse njerëzit kanë fantazi seksuale për gjërat që në fakt, nuk duan t’i bëjnë...

Fantazia seksuale është një imazh ose ide e diçkaje që ju ngjall emocion. Mund të jetë diçka që dëshironi të bëni, ose diçka që...

Si ta mbani lëkurën tuaj të shëndetshme/ 4 rregulla të thjeshta kundër plakjes

Me kalimin e viteve, lëkura nis të humbasë freskinë e saj dhe të bëhet më e brishtë dhe më e prekshme nga faktorët e...

Kjo shenjë e horoskopit argëtohet më shumë kur është beqare!

Disa njerëz nuk kanë nevojë për partner për të qënë të lumtur apo të plotësuar. Si kjo shenja përshembull: •Luani Nëse zgjoheni duke u ndjerë si një...

Gjenden të vdekura dhe të hedhura në lumë dy vajza që strehoheshin te Qendra...

E rëndë në SHBA. 17 vjeçarja Sitlalli Avelar, dhe 15 vjeçarja Kamryn Meyers, u gjetën të vdekura nga një shëtitës mengjesi, një javë pasi...

Melisa Lleshi: Dua të adoptoj një fëmijë!

Nuk ka shumë që është bërë pjesë e “Big Brother Vip Kosova” dhe Melisa ka shprehur sot dëshirë e saj për t’u bërë nënë.Ajo...

Befason Rudi Garcia: Ronaldo do të kthehet në Evropë

Trajneri i Al-Nassr, Rudi Garcia, beson se Cristiano Ronaldo do të vazhdojë të luajë në Evropë. Kujtojmë se një muaj më parë, Cristiano Ronaldo nënshkroi...

‘Hakmarrje’ e Britanisë? Nën hetim për protestën, emigrantit shqiptar i rrezikohet shtetësia angleze

Një shqiptar në Angli u vu nën hetim, nga Ministria e Punëve të brendshme angleze Home Office, për mënyrën e marrjes të shtetësisë britanike....

Ish-banorja e Big Brother VIP: Dua dikë të më shohë si Tea e sheh...

Zhaklin Lekatarit deklaroi për herë të parë publikisht se Tea mund të ketë një pëlqim për Luizin: “Tea do Luizin, Luizi do Kiarën, Kiara...