28.03.2023 10:58
Home Tags Kosove

Tag: Kosove

..

Kodi që Luizi ia dha Kiarës para se të dilte nga shtëpia: Kur të...

Pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”, Kiara Tito po vazhdon të tregojë mbështetjen e saj ndaj Luizit me anë të postimeve në...

PARALAJMËRIMI i Ambasadorit Britanik: Do ketë të tjerë NON GRATA në Shqipëri

Do ketë të tjerë non grata nga Britania e Madhe, brenda vitit. Këtë deklaroi ambasadori britanik King Smith në një intervistë për Euronews Albania...

Në këpucët e Ilir Metës!

Nga Ylli Pata/ Nuk është aspak një iluzion optik, teknik apo propagandistik, fakti që Belind Këlliçi ka shkuar në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve me firmën...

“Sot nuk mund të kemi spektakël”/ Top Channel në zi! Nisje e pazakontë e...

Spektakli i Big Brother VIP sot ka nisur në një mënyrë të pazakontë. Pa muzikë, pa publik, pa ish-banorët. Moderatorja Arbana Osmani e nisi me...

E premtoi Belind Këlliçi, zbulohet studimi i ekspertëve gjermanë të GIZ-it: Jo transport publik...

Pak ditë më parë kandidati i Berisha-Meta për Bashkinë e Tiranës Këlliçi bëri një premtim, të cilin shumë e kanë konsideruar utopi dhe populist,...

Fati yt/ Horoskopi 29 mars 2023

Dashi Jeta sentimentale do jete shume e bukur dhe e mbushur me emocione gjate kësaj dite. Do merrni edhe disa vendime te rëndësishme te cilat...

U regjistrua me vulën e partisë së Metës/ Këlliçi më 2017: Aleanca me LSI...

Belind Këlliçi është regjistruar me vulën e Partisë së Lirisë të drejtuar nga Ilir Meta, për të garuar në zgjedhjet e 14 majit, si...

Sorosi fut në sherr PD-në e Berishës, Altin Goxhaj akuzon Sali Berishën dhe bën...

Altin Goxhaj ka akuzuar Sali Berishën, pasi sipas tij, tashmë ai i është nënshtruar axhendës së Xhorxh Sorosit. Në një postim në rrjetet sociale...

Olta hedh deklaratën e fortë që po bën xhiron e rrjetit dhe pranon bashkëpunimin...

Që nga nisja e “Big Brother Vip Albania”, dyshimet se Olta Gixhari bashkëpunon me produksionin apo se ajo do jetë fituesja, nuk kanë pasur...

Veliaj: Fitojmë 40 vende në Këshillin e ri, Bashkitë nuk janë instrumente për t’i...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se Partia Socialiste do të fitojë 40 vende në këshillin e ardhshëm bashkiak. Në një intervistë...