28.01.2023 07:11
Home Tags Kosova

Tag: Kosova

..

Besnikë dhe të qëndrueshëm, me këto shenja do të keni një marrëdhënie perfekte

Personat që i përkasin shenjave të mëposhtme njihen si të qëndrueshëm dhe besnikë. Demi Askush nuk e vlerëson partnerin e tij më shumë se sa një...

“Çdo gjë që ka të bëjë me Luiz Ejllin është 100- fishuar”/ Eksperti: Shqiptarët...

I ftuar ditën e sotme në Top News ka qenë Tomi Kallanxhi, i cili ka folur për senstacionin e radhës, atë të Big Brother...

Deklarata e fortë e ish-deputetit demokrat: Berisha i kishte premtuar Agron Nezës ta bënte...

- Ish-deputeti demokrat Azgan Haklaj ka folur në Report Tv për lidhjet e Sali Berishës me Agron Nezën, i cili përmendet si personi A...

Schumacher dhe misteri i zbuluar i fotografive të vjedhura: ja ku kanë përfunduar

Prej disa ditësh është kthyer në qendër të vëmendjes së mediave historia e fotografive të vjedhura në vilën e ish-kampionit të Formula 1, Michael...

Fati yt nesër, 28 janar 2023

Dashi Do të ketë një mënyrë për të qartësuar disa gjëra që ju mundojnë. Në punë mund të jeni surpriza e madhe e punëdhënësve tuaj....

Upss! A ndodhi puthja “e shumëpritur” mes Kiarës dhe Luizit?

Publiku po pret me padurim puthjen në buzë mes Luizit dhe Kiarës brenda shtëpisë së Big Brother Vip, madje në një episod të fundit...

Ta bëjmë Amerikën si Saliu

Nga Frrok Çupi Ajo kohë e shkuar kur u hodh parulla ‘ta bëjmë Shqipërinë si…’ si qytetërimi modern, mbeti e shkuar. Tani ja ku jemi,...

Ronaldo Nazario: Dëmtimet nuk e ndalën kurrë të ishte “Fenomen”

Nga Hergi Llupi Luis Nazario De Lima Ronaldo, hyri në skenë në klubin brazilian Cruziero ku shënoi 44 gola në 47 ndeshje. Ai u përfshi...

“Te porta numër 5”- Audioregjistrimi i “21 janarit”, dalin përgjime të reja

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar në News24 audio regjistrimin e “21 janarit” ku dëgjohet komunikimi në radio i drejtuesve të gardës. “Është regjistrim nuk është...

Amerika i vuri ‘vizën’ Albin Kurtit

Nga Kimete Berisha Fantazma e qeverisë! Nuk u ftua në takim nga vendi më i fuqishëm në botë – Amerika, që do të thotë se...