30.03.2023 11:51
Home Tags Kosova

Tag: Kosova

..

SONDAZHI/ Erion Veliaj thellon fitoren në Tiranë, merr mbështetjen e 54% të qytetarëve

Kryebashkiaku aktual i Tiranës, Erion Veliaj, është fitues i zgjedhjeve të 14 Majit me një diferencë të madhe me kundërshtarët e tij, sipas sondazhit...

Sondazhi/ Erion Veliaj ka besimin e 56,3% të qytetarëve të Tiranës

Sipas sondazhit të publikuar sot në Top Channel, 56,3% e qytetarëve të Tiranës kanë shumë ose mjaftuerisht besim te kryetari i Bashkisë së Tiranës,...

Sondazhi/ 56% e qytetarëve mbështesin punën e kryebashkiakut Veliaj në Tiranë, vlerësohet për parqet,...

Shumica e qytetarëve të Tiranës shprehen shumë pozitiv kur gjykojnë punën e bërë nga kryetari aktual i Bashkisë, Erion Veliaj. Në sondazhin e publikuar...

Veliaj në Opinion, tregon me detaje se si do të funksonojë Piramida, qendra më...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur lidhur me projektin që po zhvillohet te Piramida në Tiranë. Për emisionin “Opinion”, Veliaj tha...

Sondazhi/ Sa besim keni tek Rama? 57.2% e shqiptarëve e besojnë kreun e qeverisë

57.2% e shqiptarëve kanë besim tek kreu i qeverisë, Edi Rama, sipas sondazhit të realizuar nga Top Channel në bashkëpunim me kompaninë “Angi Richerce”. Në...

Më të paguarit në Francë, futbollistët e PSG-së “zaptojnë” 10-shen e parë

Prestigjozja L’Equipe ka publikuar artikullin vjetor mbi pagat e lojtarëve të Ligue 1. Siç pritej, lojtarët e PSG-së janë atë që fitojnë më së...

Luizi këndon brenda shtëpisë së “BBVA” dhe ka ‘dy fjalë’ për reperin e njohur

Luizi gjatë qëndrimit të tij në “BBVA” ka kënduar zhanre të ndryshme të muzikës. Disa herë ka kënduar rep, e tjera herë edhe zhanre të...

BE rrit objektivat e saj për energjinë e rinovueshme

Institucionet e Bashkimit Evropian (BE) siguruan marrëveshje për të rritur objektivat e tyre në përdorimin e energjisë së rinovueshme​​​​​​​ si pjesë e planit të...

FOTOT/ Transformimi i frikshëm i Simon Cowell, çfarë ka ndodhur me yllin britanik të...

Ylli i televizionit, Simon Cowell ka shqetësuar jo pak fansat e tij në daljen e fundit publike. 63-vjeçari është fotografuar jashtë ambienteve ku mbahet...

‘Kush të ndau prej meje?’, Dea flet me të ëmën dhe shpërthen në lot

Ditën e sotme banorët e Big Brother VIP kanë pasur mundësi të komunikojnë me familjarët. Dea u përlot sapo dëgjoi zërin e mamasë së...