28.03.2023 09:24
Home Tags Kosova

Tag: Kosova

..

E premtoi Belind Këlliçi, zbulohet studimi i ekspertëve gjermanë të GIZ-it: Jo transport publik...

Pak ditë më parë kandidati i Berisha-Meta për Bashkinë e Tiranës Këlliçi bëri një premtim, të cilin shumë e kanë konsideruar utopi dhe populist,...

Fati yt/ Horoskopi 29 mars 2023

Dashi Jeta sentimentale do jete shume e bukur dhe e mbushur me emocione gjate kësaj dite. Do merrni edhe disa vendime te rëndësishme te cilat...

U regjistrua me vulën e partisë së Metës/ Këlliçi më 2017: Aleanca me LSI...

Belind Këlliçi është regjistruar me vulën e Partisë së Lirisë të drejtuar nga Ilir Meta, për të garuar në zgjedhjet e 14 majit, si...

Sorosi fut në sherr PD-në e Berishës, Altin Goxhaj akuzon Sali Berishën dhe bën...

Altin Goxhaj ka akuzuar Sali Berishën, pasi sipas tij, tashmë ai i është nënshtruar axhendës së Xhorxh Sorosit. Në një postim në rrjetet sociale...

Olta hedh deklaratën e fortë që po bën xhiron e rrjetit dhe pranon bashkëpunimin...

Që nga nisja e “Big Brother Vip Albania”, dyshimet se Olta Gixhari bashkëpunon me produksionin apo se ajo do jetë fituesja, nuk kanë pasur...

Veliaj: Fitojmë 40 vende në Këshillin e ri, Bashkitë nuk janë instrumente për t’i...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se Partia Socialiste do të fitojë 40 vende në këshillin e ardhshëm bashkiak. Në një intervistë...

Ku do të punojë Antonio Conte?

Ku do të punojë Antonio Conte? Ku do të punojë Antonio Conte? Antonio Conte nuk është më trajner i Tottenhamit, ku qëndroi përreth një...

3 shenjat e horoskopit që nuk dorëzohen për të fituar personin që duan

Kur bëhet fjalë për takime dhe flirtim, ka nga ata që duan të presin dhe t’i lënë gjërat të zhvillohen natyrshëm dhe ka nga...

Berisha ka shitur gjithë listën tek Ilir Meta/j, duke e trajtuar si pasardhës të...

Publikimi i listave për këshillat bashkiake, bëri të qartë se mes Sali Berishës dhe Ilir Metës/aj, ka një marrëveshje e cila praktikisht shkrin “foltoren”...

Nuk është një event dosido/ Nëse nuk fiton Big Brother, Luizi tregon ‘konkursin’ e...

Pasi gati e ka të mbyllur Big Brotherin në Shqipëri, Luiz Ejlli ka synime të tjera, veçanërisht nëse nuk i japin Çmimin e Madh. Ai...