27.03.2023 09:29
Home Tags Knesset

Tag: Knesset

..

OSBE: Besim se autoritetet do të identifikojnë përgjegjësit e sulmit ndaj Top Channel

Përfaqësuesja e OSBE-së për lirinë e medias ka reaguar ndaj sulmit të paprecedentë që u krye orët e para të mëngjesit të sotëm ndaj...

‘Kemi vite që me gruan flemë në dhoma të ndara’, Elvis Pupa tregon arsyen

Ditën e sotme, Elvis Pupa ka ndarë detaje nga marrëdhënia me bashkëshorten e tij. Në një nga bisedat që ka bërë me banorët e...

A është pornografi Davidi? Ejani shikojeni, u thonë italianët prindërve nga Florida

Muzeu i Firences që strehon kryeveprën e Michelangelo-s nga periudha e Rilindjes, Davidin, ftoi të dielën prindërit dhe nxënësit nga një shkollë në Florida...

Fati yt/ Horoskopi 28 mars 2023

Dashi Një situatë do t’ju vërë në pritje. Në punë duhet të jeni të saktë dhe të shpejtë. Në dashuri mund t’i besoni pa frikë...

EURO 2024“Gjasula ka dy cilësi të veçanta”, Salihi: Mesfusha jonë varet nga…

Hamdi Salihi, një nga ndihmësit e Sylvinhos në kombëtaren kuqezi, foli për “Kuq e Zi” në SuperSport, duke shpjeguar disa zgjedhje taktike të trajnerit...

Xhaçka me zv.kryeministrin e Maqedonisë së Veriut: Bashkëpunim i mëtejshëm ekonomik

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, e cila ndodhet për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut, zhvilloi pasditen e sotme edhe...

“Isha xheloz për ty dhe Kristin”/ Lorenci dhe Keisi gjithnjë e më të afërt,...

Lorenci dhe Keisi edhe njëherë folën për deklaratën që ai bëri në “Prime” e së shtunës. Keisi i tha Lorencit se nëse ata të dy...

Toka e djegur që PD ka lënë në Shkodër, Durrës dhe Elbasan!

Nga Ylli Pata/ Ndërsa për Elbasanin ka pasur një ide apo vullnet të degës së PD-së për të mbështetur kandidatin e foltores, Luçiano Boçin, në...

Pesë shenjat e horoskopit që mund të bëhen të pasur këtë vit – a...

Disa shenja të horoskopit janë të destinuara të jenë milionerë, sipas listës së të pasurve të Forbes. Ekspertët financiarë në Cashfloat analizuan qindra milionerë dhe...

FOTO LAJM: Ilir Meta fushatë nëpër mejhane me gjizë dhe gotën e rakisë para

Ilir Meta është fotografuar në një prej kafeneve të Tiranës, teksa mban para gotën e rakisë dhe pjatën me gjizë. Ai është përfshirë në...