08.12.2022 11:12
Home Tags Josip Broz Tito

Tag: Josip Broz Tito

Klitschko: Kievi kërcënohet nga një apokalips si në filmat e Hollivudit

Kryetari i Kievit, Vitali Klitschko gjatë një bisede për Sky News, ka thënë se në kryeqytetin ukrainas po i pret apokalipsi nëse vazhdojnë sulmet...

Kush tradhton më shumë, burrat apo gratë dhe kush do ta falë më lehtë...

Nuk ka asnjë justifikim për tradhtinë bashkëshortore, pavarësisht nëse është faji i burrave apo grave. Nëse vjen deri te pika që doje dikë tjetër, zgjidhja...

VIDEO/ Po tërbon rrjetin, Hakimi bën tifozët zikaltër të ëndërrojnë: Gjithmonë Forca Inter!

Maroku padiskutim është surpriza e madhe e Botërorit të Katarit deri më tani, teksa në fazën e 1/8-ve kanë eliminuar me penallti Spanjën, pasi...

“Politika nuk do jetë më kurrë si ajo e para 6 dhjetorit”, mesazhi i...

Sekretari i Përgjithshëm i PD Flamur Noka, ka dhënë një mesazh të shkurtër por të fortë, teksa deklaroi se pas sulmit të Sali Berishës...

Armina Mevlani flet hapur për një fëmijë pas dasmës: Emrat i kam gjetur…

Moderatorja dhe blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh tashmë është në një romancë me Shkëlzen Berishën. Vetëm pak kohë...

Media portugeze lëshon lajmin “bombë”: Cristiano Ronaldo ka kërcënuar se do largohet nga skuadra!...

Cristiano Ronaldo ka refuzuar të stërvitet me lojtarët zëvendësues dhe ka ndjekur orarin e rregullt në palestër, pasi u la jashtë fushës për pjesën...

3 shenjat me fat të kësaj jave

Kjo javë do na mësoj të fokusohemi. Ka shumë për të përpunuar dhe marrë parasysh këtë javë – si në aspektin profesional ashtu edhe...

Si të ndalim Mbappe? Pyetja e vitit në Angli. Walker: Nuk e lejoj të...

Në Angli, opinioni sportiv, mediat, tifozët e thjeshtë, të gjithë kanë një pyetje në mendje: Si do ta ndalim Mbappe? Anglia po përgatitet për...

Ylli Pango: Gazetarët dhe pronarët e mediave në Shqipëri janë vrasës, mua më këshilluan...

Ylli Pango i ftuar në emisionin “Arnautistan” të Mustafa Nanos, tha se në Shqipëri drejtojnë tipat për gjynaf dhe të paaftët, duke lënë pa...

Foto që tronditi rrjetin/ Supermodelja Gisele Bündchen në shtrat me kolegun e bashkëshortit?

Antonio Brown ka ndezur rrjetin me një foto të publikoi në rrjetet sociale, për shkak të personit që ndodhet në shtrat. Në Snapchat, Brown ka...