02.02.2023 04:47
Home Tags John Harwood

Tag: John Harwood

..

A është penduar për puthjen me Luizin? Kiara Tito e thotë troç: E ndjeva...

Kiara Tito mbrëmjen e djeshme vendosi që të bënte një hap mjaft të rëndësishëm në raportin e saj me Luiz Ejllin. Gjatë dasmës që...

Horoskopi juaj i dashurisë dhe marrëdhënies seksuale për këto shenja është gati të ndryshojë,...

Që nga janari 2022, Nyja Jugore Hënore e Fatit ka qenë në Akrep, duke na udhëhequr për t’i dhënë fund marrëdhënieve toksike ose të...

Me Dean e quajti “Shrek” dhe “uroi të digjej”, por çfarë i tha Amosi...

Në kuadër të lojës së caktuar nga “Vëllai i Madh” në shtëpinë e “BBV” është organizuar një dasmë. Çifti që i “ka dhënë fund...

“PD, më keq se në vitin ’98”/ Kulluri: Berisha radikalizon situatën politike për të...

Për analistin Edvin Kulluri, Sali Berisha po tenton të radikalizojë situatën politike në vend për të fshehur problemet e vërteta, që “gëlojnë” brenda Partisë...

Surpriza të mëdha ju presin! Horoskopi mujor nga Paolo Fox, zbuloni çfarë kanë parashikuar...

Dashi: Për të gjithë ata që kanë një aktivitet privat, parashikoje një fillim viti shumë interesant. Ekuilibrat mes Marsit dhe Jupiterit do të jenë...

“Nuk do ta japim Kosovën”, përleshje mes deputetëve në Kuvendin e Serbisë

Deputetë të Kuvendit të Serbisë janë përleshur fizikisht gjatë seancës ku po diskutohet plani evropian lidhur me marrëdhëniet me Kosovën, ku ka qenë i...

Dëmi 1.2 mln euro nga buxheti i shtetit, lihet në burg Ilir Thana

Dëmi 1.2 mln euro nga buxheti i shtetit, lihet në burg Ilir Thana. Bëhet fjalë për çështjen ku u arrestuan sekretari i përgjithshëm i...

Kiara e Luizi e ‘kurorëzuan martesën’ me puthje në buzë, vjen reagimi nga Butrinti!

Izolimi bën të vetën. Një pjesë e banorëve kanë treguar se po “humbin” idenë e realitetit dhe jetës jashtë, kanë harruar të harrojnë fjalët...

Xhepat plot me para, shenjat e Horoskopit më të suksesshme me financat

Prilli do të jetë një muaj plot surpriza! Është muaji i dytë i pranverës dhe të gjithë presim që ai të na mbushë jetën...

Dea dhe Amosi bëjnë plane për të ‘ndarë’ Luizin nga Kiara, aktori: Do përmend...

Gjatë mbrëmjes së djeshme Amos Zaharia dhe Dea Mishel kanë vendosur që të bëjnë një plan për lojën e tyre. Amosi i thotë Deas...