01.02.2023 02:31
Home Tags Izraeli

Tag: izraeli

..

Vendimet e qeverisë/ Qytetarët e Ballkanit Perëndimor do lëvizin vetëm me kartën e ID...

Shtetasit e Ballkanit Perëndimor mund të hyjnë në Shqipëri vetëm me kartën e ID. Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi komunikoi këtë vendim që hyri...

6 shenja që tregojnë se shëndeti juaj mendor është në rrezik

Vlerësimi i shëndetit tuaj mendor është një detyrë komplekse. Meqenëse është e lidhur me atë që ndodh brenda jush dhe jeni ju që bëni...

Peleshi: Vit i rëndësishëm për emergjencat civile! Financim 30 milionë eurosh nga qeveria italiane,...

Ministri i Mbrojtjes, Niko Peleshi bëri me dije planin projekt vendimin e qeverisë sa i takon planit për masat e marra për emergjencat civile....

Marrëveshja në procesin e Berlinit, Çuçi: U miratua VKM, Qytetarët e Ballkanit Perëndimor do...

Ministri Bledi Çuçi bëri me dije se qytetarët e Ballkanit Perëndimor do u duhet vetëm një kartë identiteti për të lëvizur. Kjo VKM erdhi...

Heqja e kamerave ‘spiune’, Çuçi mesazh elementëve kriminalë: S’ka më hapësira për të vepruar...

Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, ka komentuar aksionin e Policisë së Shtetit për heqjen e kamerave të paligjshme të vendosura në ambiente publike, pallate,...

“Hyri në një mënyrë shumë bërtitëse…”/ Banorët e BB VIP2 parë nga sytë e...

Ish-opinionistja e “Big Brother VIP”, Balina Bodinaku, ishte sot e ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ka treguar se si e sheh lojën e...

Mbledhja e Këshillit të Ministrave, Ibrahimaj: Diskutuam për pagat, synojmë që sektori publik të...

Ministrja e Financave Delina Ibrahimaj ka dalë në një konferencë për mediat pas mbledhjes së sotme të qeverisë ku ka bërë të ditur se...

Rusia rrit furnizimin me gaz të Evropës përmes Ukrainës

Rusia po dërgon përsëri më shumë gaz natyror përmes Ukrainës në Evropë. Këtë e ka bërë të ditur kompania shtetërore ruse e energjisë Gazprom,...

Paraja, dashuria dhe puna, astrologu Jorgo Pulla: Si do të jetë ky muaj për...

Për të folur për parashikimin e yjeve, në emisionin ‘ABC-ja e Mëngjesit’ ishte i ftuar astrologu Jorgo Pulla. Ai bëri parashikimin e Horoskopit për...

30-vjeçarja ndërron jetë në martenitet 4 ditë pas lindjes, reagon spitali Koç Gliozheni’ :...

Materniteti Koço Gliozheni, ka reaguar për Report Tv lidhur me ngjarjen e rëndë të regjistruar në Tiranë ku një 30-vjeçare ka ndërruar jetë 4...