01.02.2023 04:14
Home Tags Intel

Tag: Intel

..

“Kosova i është rrëmbyer Serbisë”/ Presidenti kroat sqaron deklaratën që solli valë reagimesh

Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanoviç deklaroi se është keqkuptuar në deklaratat kur tha se “Kosova i është rrëmbyer Serbisë nga bashkësia ndërkombëtare”. Gjatë...

Olta e nervozuar në maksimum/ Luizi i jep një tjetër filxhan: Do ta thyesh...

Olta Gixhari nuk i ka mbajtur dot lotët mëngjesin e sotëm dhe ka shpërthyer. Aktorja ka zbuluar se është zgjuar shumë e mërzitur dhe...

Horoskopi javor i Paolo Fox, ja çfarë parashikojnë yjet

Të nderuar lexues, ky është horoskopi javor i Paolo Fox, parashikimet dhe renditja e shenjave të zodiakut për javën e re. A nuk jeni...

Superjahti 87 milion dollarësh që mund të ‘fluturojë’ mbi ujë! (foto)

Një sërë konceptesh eklektike dhe inovative të superjahteve janë shfaqur muajt e fundit dhe kjo shpikje e fundit nga Lazzarini Design Studio ka tërhequr...

“Gafa” e Olta Gixharit, kërkesa e çuditshme që i bëri Arbanës: Merru pak me...

Nata “prime” e së martës në Big Brother ishte e mbushur plot debate, të qeshura dhe emocione të forta. Një ndër suprizat e veçanta...

I FUNDIT/ Aksident i rëndë në vend, një vajzë niset me urgjencë drejt spitalit

Një aksident me përplasjen e dy mjeteve është regjistruar në aksin Elbasan – Peqin në fshatin Balldren. Paraprakisht një vajzë mësohet se ka mbetur...

‘Shtëpi koti. S’jam tabelë qitje unë’! Olta shpërthen në lot në mëngjes (Video)

Aktorja e njohur, Olta Gixhari, është zgjuar mëngjesin e sotëm shumë e mërzitur. Teksa doli jashtë dhe iu bashkua Valbona Memës dhe Luiz Ejllit,...

Ligji i basteve/ Ibrahimaj: Vetëm online! Nuk do të lejojmë hapjen e asnjë pike...

Ministrja e Financave Delina Ibrahima,j në një prononcim për mediat ka folur për vendimet e marra nga qeveria ditën e sotme si dhe për...

Datat kritike për secilin/ Horoskopi i muajit shkurt sipas Meri Shehut: Shenja që do...

Muaji i dashurisë dhe i fundit i dimrit fillon bukur me një hënë të bukur erotike në Luan që na sjell dashuri, pasion, lekë,...

Pse për numerologët dita e nesërme është kaq fatsjellëse dhe çfarë duhet të bëni...

Që nga 22 janari, të gjithë planetët po lëvizin drejtpërdrejt (pra, asnjëri prej tyre nuk është në prapavijër), dhe me hyrjen në muajin shkurt,...