02.12.2022 12:58
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Protesta si akt vetëvrasjeje!

Në rubrikën Komenti i Ditës në Dritare TV gazetari Dritan Hila komentoi zhvillimet e fundit sa i takon protestës se paralajmëruar të opozitës më...

‘Kam 9 fëmijë, kam fituar xhenetin’, Mandi i Nishtullës përlotet dhe rrëfehet si rrallë...

Këngëtari Mandi Nishtulla si rrallë herë kësaj here ka folur në lidhje me jetën e tij private dhe varësinë e tij ndaj drogës. Me lot...

Pse proteston Berisha më 6 dhjetor? Lideri i PD-së: Mesazh për krerët e Europës…

Sali Berisha e ka nisur konferencën për mediat me një thirrje për qytetarët dhe simpatizantët e PD-së që të dalin në protestë. “Janë jetike, për...

Protesta e 6 dhjetorit, Skënder Minxhozi: Nuk do të ketë telefonatë nga evropianët për...

Sali Berisha dhe Ilir Meta duken të vendosur për të mbajtur ditën e Samitit të BE protestën e tyre. Teksa 6 Dhjetori po afron,...

Nënshtetësia shqiptare e Dua Lipës, lajm në faqen e parë të BBC!

Nënshtetësia shqiptare që këngëtarja Dua Lipa mori jehonë edhe në mediat ndërkombëtare dhe së fundmi është bërë pjesë e kuizit të BBC. Media britanike ka...

Bëni kujdes! Ky muaj do të shkojë keq për këto 3 shenja të Horoskopit

Dritat e ndezura, dhuratat dhe muzika festive do të na shoqërojnë këtë muaj. Për disa kjo periudhë është plot emocione, për të tjerët shkakton...

Nis sot shpërndarja e shpërblimit prej 5 mijë lekë! Pensionistët: Do blejmë gjelin e...

Nga sot, 695 mijë pensionistë kanë nisur që të marrin 5 mijë lekë si shpërblim për festat e fundvitit. Report Tv me gazetaren Ledina...

Si ndryshon moti në orët në vijim, ja çfarë pritet gjatë fundjavës

Duke qenë se kemi hyrë zyrtarisht në stinën e dimrit edhe për këtë fundjavë vendi ynë do të ndikohet nga kushte të paqëndrueshme atmosferike...

BE një hap më afër kufizimit të çmimit të nafës ruse në 60 dollarë...

Bashkimi Evropian po i afrohet më shumë vendosjes së një kufiri të çmimit prej 60 dollarësh për fuçi për naftën ruse, një manovër e...

Rexhep Qosja: Frika ime për protestën Berisha-Meta!

Akademiku Rexhep Qosja, i ftuar në emisionin Shqip nga Rudina Xhunga në Dritare TV foli për disa nga problemet kryesore me të cilat përballet...