02.12.2022 02:40
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Bordi ndryshon çmimet e karburanteve, ja me sa do shitet nafta dhe benzina

Vendim i Bordit të Transparencës 02.12.2022 Vendimet e Bordit të Transparencës në datë 2 Dhjetor 2022 kanë ndryshime të çmimit nga ai i përcaktuar në...

Paralajmëron astrologjia: Këto tre shenja të Horoskopit të kenë kujdes, ky muaj do të...

Dritat e ndezura, dhuratat dhe muzika festive do të na shoqërojnë këtë muaj. Për disa kjo periudhë është plot emocione, për të tjerët...

Konferenca e Anestezistëve, Manastirliu: Dyfishim kapacitetesh në terapitë intensive, shpërblime financiare sipas performancës

Tiranë, 2 Dhjetor- “Kapacitetet për terapinë intensive janë dyfishuar, në përgjigje të emergjencave shëndetësore”. Deklarata u bë nga Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë...

Pengmarrësit

Nga:Artur Ajazi Kanë marrë peng lumturinë e shqiptarëve prej 32 vitesh. Kanë marrë peng begatinë dhe të ardhmen e tyre, dhe sërish po i mbajmë...

Rexhep Qosja: Rëndësia e Samitit në Tiranë dhe dëmi që i shkakton protesta!

Samiti i BE dhe Ballkanit Perëndimor që pritet të mbahet më 6 dhjetor në Tiranë, është i një rëndësie shumë të veçantë, thotë profesor...

Dy vendet që e shpallën Non Grata, Berisha “shpërthen” ndaj Yuri Kim dhe Alistair...

Sali Berisha ka shpërthyer në akuza ndaj ambasadores së SHBA Yuri Kim dhe ambasadorit britanik, Alistair King-Smith. Këto diplomatë janë ambasadorë të vendeve të...

Çfarë po ndodh? Mjetet e ushtrisë zbarkojnë në bulevardin e Tiranës

Mjetet e ushtrisë kanë zbarkuar këtë të premte në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, në kuadër të 110-vjetorit të krijimit të shtetit shqiptar dhe përvjetorit...

Nga dy avionë në muaj, në një Rolex në çdo orë, ja çfarë mund...

Çfarë do të blinit me 16 milionë në muaj? Po me 23 mijë euro në orë? Janë shifrat që klubi Al-Nassr i jep për...

Dy kushtet e SHBA’së për Ballkanin e Hapur, Escobar: Serbia t’i njohë si ndërkombëtarë...

Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk kanë hequr dorë nga Ballkani i Hapur, por e mbështesin atë me dy kushte. Zëvendës ndihmës Sekretari Gabriel...

Balla nga Brukseli: Samiti i 6 Dhjetorit BE-Ballkani Perëndimor ka një rëndësie të veçantë

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka theksuar se Samiti i 6 Dhjetorit BE-Ballkani Perëndimor që do të mbahet në Tiranë...