02.12.2022 01:52
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

Dy kushtet e SHBA’së për Ballkanin e Hapur, Escobar: Serbia t’i njohë si ndërkombëtarë...

Shtetet e Bashkuara të Amerikës nuk kanë hequr dorë nga Ballkani i Hapur, por e mbështesin atë me dy kushte. Zëvendës ndihmës Sekretari Gabriel...

Balla nga Brukseli: Samiti i 6 Dhjetorit BE-Ballkani Perëndimor ka një rëndësie të veçantë

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka theksuar se Samiti i 6 Dhjetorit BE-Ballkani Perëndimor që do të mbahet në Tiranë...

FOTOT/ Tradhtia që trazoi rrjetin: A shkoi këngëtarja shqiptare, me producentin e njohur?

Thashethemet e një marrëdhënieje të saj me Jay Z kanë qarkulluar kohë më parë, por Rita Ora iu rikthye së fundi në intervistën e...

Putin bie nga shkallët. Media britanike: Rëndohet gjendja shëndetësore! e kreut të Kremlinit!

Vladimir Putin është rrëzuar nga shkallët në rezidencën e tij zyrtare ndërsa ende nuk është rikuperuar nga kanceri, sipas një kanali në Telegram,...

Prapaskenat: The Times zbulon çfarë prodhoi telefonata e kryeministrit britanik me Edi Ramën

Gazeta The Times e Londrës, ka zbuluar detaje të reja nga biseda telefonike të enjten mes kryeministrit Edi Rama dhe homologut anglez Rishi Sunak. “Shqiptarët...

Do përdorni forcë nëse s’iu lënë të protestoni? Berisha: Populli opozitar po përgatitet mirë

Me argumentin se po zbaton Kushtetutën, ish kryeministri Sali Berisha thotë se protesta do të bëhet por do shmanget dhuna. Berisha ka kërcënuar se nëse...

Shqiponja, makthi Serbisë! Zvicra bën presion me dyshen Xhaka-Shaqiri

Shqiponja është kthyer në makth në Serbi, imazhi i Xhakës dhe Shaqirit duke festuar me simbolin shqiptar 4 vite më parë vijon të përndjek...

Protesta si akt vetëvrasjeje!

Në rubrikën Komenti i Ditës në Dritare TV gazetari Dritan Hila komentoi zhvillimet e fundit sa i takon protestës se paralajmëruar të opozitës më...

‘Kam 9 fëmijë, kam fituar xhenetin’, Mandi i Nishtullës përlotet dhe rrëfehet si rrallë...

Këngëtari Mandi Nishtulla si rrallë herë kësaj here ka folur në lidhje me jetën e tij private dhe varësinë e tij ndaj drogës. Me lot...

Pse proteston Berisha më 6 dhjetor? Lideri i PD-së: Mesazh për krerët e Europës…

Sali Berisha e ka nisur konferencën për mediat me një thirrje për qytetarët dhe simpatizantët e PD-së që të dalin në protestë. “Janë jetike, për...