28.01.2023 06:45
Home Tags Horoskopi

Tag: horoskopi

..

VIDEO/ Aksion model me tiki-taka, Barcelona i falet Pedrit në transfertë dhe vijon kryesimin...

Barcelona fitoi 0-1 me Gironën në transfertë për javën e 19 në La Liga. Derbi katalanas u vendos nga goli i Pedrit, me djemtë...

VIDEO/Plas debati mes Luizit dhe Armaldos: O lepurush, o frikacak

Luizi dhe Armaldo kanë debatuar me tonë të ashpra me njëri-tjetrin, ku siç dihet Luizi nuk i ka kursyer krahasimet ndaj ‘maestros’. “Lepurush”, “Frikacak”, “Ti...

Ismail Kadare ka një shpjegim të jashtëzakonshëm për pse-në e ikjes nga Shqipëria!

Shkrimtari i madh shqiptar, Ismail Kadare, ka dhënë një nga shpjegimet më të mira për largimin e shqiptarëve nga vendi dhe për detyrat që...

Një pyetje për opozitën dhe mediat (për ata gazetarët mercenarë, që s’lanë b***ë politikani...

Nga Milaim Zeka Çfare kish me ndodhe sikur republikanet ne SHBA te mirreshin me vendosjen e kamerave neper qytetete kryesore te Shqiperise, e mos te...

Këto shenja Horoskopi kanë më pak gjasa për tu martuar

Dashi Ashtu si shenjat e tjera të zjarrit, Dashi njihet si i pasionuar – dhe ata pëlqejnë shfaqjet e mëdha të dashurisë. Megjithatë, ata mund...

Publikohen rezultatet, po ja kush largohet sonte nga shtëpia e ‘Big Brother’

Të nominuarit e kësaj jave në Big Brother VIP ishin Armaldo, Luizi, Efi dhe Xhonatan. Mediat janë pushtuar nga ethet dhe një sondazh ku...

Aksidentoi të miturën dhe u zhduk, vihet në pranga autori në Tiranë

Një aksident ka ndodhur në Tiranë ku një 35 vjeçar ka përplasur me motomjet një 9 vjeçare dhe është larguar nga vendngjarja. Pas disa orë...

Del VIDEO, si Berisha merr autorësinë e ‘Gërdecit’: Mediu zbatoi me përpikëri porositë e...

Pas rreth 1 vit hetime, SPAK ka marrë të pandehur ish ministrin e Mbrojtjes Fatmir Mediun, për rolin e tij në tragjedinë e Gërdecit....

Sekretari Blinken drejt Lindjes së Mesme, VOA: Dhuna mes izraelitëve dhe palestinezëve më e...

Frika për zgjerimin e dhunës mes izraelitëve dhe palestinezëve është materializuar me një sulm vdekjeprurës ndaj një sinagoge të premten në Jeruzalemin lindor. Kjo...

Gjithçka e vendosur për McKenny, amerikani do e vazhdojë aventurën e tij te Leeds

Gjithçka e kryer për Weston McKenny, me amerikanin që do të transferohet nga Juventus te anglezët e Leeds. Sipas gazetarit Fabrizio Romano, klubët kanë rënë...