25.09.2022 10:50
Home Tags Horoskop

Tag: horoskop

Fjalimi i Ramës në OKB, nënkryetarja e PDK Çitaku kritika liderëve të Kosovës: Heshtje...

Nënkryetarja e Partisë Demokratike të Kosovës, Vlora Çitaku ka kritikuar liderët e institucioneve të Kosovës për heshtjen e tyre pas fjalimit të kryeministrit të...

NOTAT: Kombëtarja nxihet në Izrael, Reja në episodin e fundit

Nëse mund të mburremi se kemi lojtarët më të mirë luajnë më Itali, trajneri që vjen nga Italia lë shumë për të dëshiruar. Në...

Xhaçka videomesazh në përmbyllje të javës së Asamblesë së Përgjithshme të OKB: Krenare që...

Ministrja e Jashtme Olta Xhaçka në fjalën e saj në përmbyllje të nivelit të lartë të Asamblesë së Përgjithshme të OKB-së, u shpreh se...

Rama: Punë intensive për projektet e Parkut Kombëtar të Vjosës

Kryeministri Edi Rama shkruan se po punohet intensivisht për projektet e Parkut Kombëtar të Vjosës. Përmes një postimi në rrjetet sociale, ai shton se ky...

Aty ku është arma origjinale e Osama bin Laden apo xhaketa e Sadam Huseinit…brenda...

Mirë se vini në muzeun sekret të brendshëm të CIA-s. Është ndoshta muzeu më i pazakontë - dhe më ekskluziv - në botë, i...

Zbuloni nëse jeni një prej tyre, këta janë meshkuj më tradhtarë të zodiakut

Në bazë të shenjave astrologjike ka meshkuj që tradhtojnë e të tjerë që qëndrojnë besnikë. Zbuloni kush fiton ”Palmën e Artë” si më tradhtarët...

Cili anëtar mbretëror u infektua me Koronavirus në funeralin e Elizabeth?

2200 persona u ftuan në “lamtumirën e fundit mbretërore” të monarkes më jetëgjatë në Westminster Abbey, 500 prej të cilëve ishin krerë shtetesh dhe...

Çfarë pasojash i sjell kombëtares shqiptare humbja

Renditja në Ligën e Kombeve këtë vit do të përcaktojë edhe renditjen në vazo në shortin e Euro 2024 për skuadrat pjesëmarrëse. Vendi i...

“Mund të vendoseni në dilemë, bëni kujdes”, njihuni me horoskopin për ditën e dielë

Dashi Po ndiheni shumë më të qëndrueshëm se zakonisht. Jini të sigurt. Ju me siguri keni çdo arsye për të qenë të tillë. Ju keni...

Në SHBA rekomandohen kontrolle rutinore për ankthin

Mjekët amerikanë duhet të kontrollojnë rregullisht të gjithë të rriturit nën moshën 65-vjeçare, për të kuptuar nëse vuajnë nga ankthi, ka propozuar Task-forca për...