29.03.2023 09:29
Home Tags Gjoba

Tag: gjoba

..

Guardiola drejt largimit? Manchester City me ide të qarta për zëvendësuesin

Trajneri i Manchester City-t, Pep Guardiola, shpesh herë e ka deklaruar se pasi të përfundojë kontratën me klubin anglez dëshiron të marrë drejtimin e...

“Kam frikë nga ai person”, Kristi i trembur nga sjellja e Oltës, rrëfehet para...

Kristi duket tejet i shqetësuar nga sjellja e Oltës në shtëpi. Në një bisedë me Luizin dhe Dean ai ka treguar se ka frikë...

14 maji, përcaktohen kriteret e përzgjedhjes së operatorit teknik të PEVN

Komisioni Rregullator në mbledhjen e sotme publike përcaktoi kushtet dhe kriteret që duhet të plotësojë personeli i kualifikuar për përdorimin e pajisjes elektronike të...

Fati yt/ Horoskopi 30 mars 2023

Dashi Jeni të vendosur dhe të motivuar për të realizuar projektin tuaj. Kjo e enjte ka një fillim të mbarë, por përpiquni të mos prisni...

FOTO LAJM: Monika Kryemadhi zapton selinë e PD-së për fushatë

Nuk mjafton Sali Berisha, por selinë e PD-së tashmë e ka zaptuar edhe Partia e Lirisë. Këta të fundit kanë nisur fushatën, duke përdorur...

PD nuk ka dështuar të vendosë kandidatë, ka dështuar të ketë një qëndrim

Nga Mero Baze/ Ka një përpjekje për të demonizuar atë që e quajnë “paaftësi” të Partisë Demokratike zyrtare për të mos kandiduar në 61 bashki....

Luis Enrique “i mbyll derën” Brazilit: Nuk besoj se jam profili i duhur për...

Luis Enrique, ish-trajneri i Spanjës, ka folur së fundmi për të ardhmen dhe për ofertën që ka nga kombëtarja e Brazilit. Në një intervistë të...

“Sinqerisht, realisht”/ Shprehjet e Kiara Titos në “BBVA” u bënë virale, moderatorja surprizon ndjekësit...

Edhe pse shumë e konsideronin rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP” pa strategji dhe atë lojëtare jo shumë të fortë, Kiara ka lënë...

5 kandidatë për Tiranë, garës i shtohet edhe Lajla Përnaska: Zbulohet se me siglën...

Gara për Bashkinë e Tiranës në 14 maj do të jetë të paktën mes pesë kandidateve. Zyrtarisht si kandidate për Bashkinë e Tiranës është...

Akuzat se rriti pagat për fushatë politike, Rama: Analfabetizëm politik, kodi flet për zgjedhje...

Kryeministri Edi Rama u është përgjigjur akuzave se po rrit pagat, ndërsa është para zgjedhjeve lokale të 14 majit. Kryeministri Edi Rama thekson se...