28.03.2023 08:37
Home Tags Frrok cupi

Tag: frrok cupi

E shkuara nis nesër

..

Sorosi fut në sherr PD-në e Berishës, Altin Goxhaj akuzon Sali Berishën dhe bën...

Altin Goxhaj ka akuzuar Sali Berishën, pasi sipas tij, tashmë ai i është nënshtruar axhendës së Xhorxh Sorosit. Në një postim në rrjetet sociale...

Olta hedh deklaratën e fortë që po bën xhiron e rrjetit dhe pranon bashkëpunimin...

Që nga nisja e “Big Brother Vip Albania”, dyshimet se Olta Gixhari bashkëpunon me produksionin apo se ajo do jetë fituesja, nuk kanë pasur...

Veliaj: Fitojmë 40 vende në Këshillin e ri, Bashkitë nuk janë instrumente për t’i...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj tha se Partia Socialiste do të fitojë 40 vende në këshillin e ardhshëm bashkiak. Në një intervistë...

Ku do të punojë Antonio Conte?

Ku do të punojë Antonio Conte? Ku do të punojë Antonio Conte? Antonio Conte nuk është më trajner i Tottenhamit, ku qëndroi përreth një...

3 shenjat e horoskopit që nuk dorëzohen për të fituar personin që duan

Kur bëhet fjalë për takime dhe flirtim, ka nga ata që duan të presin dhe t’i lënë gjërat të zhvillohen natyrshëm dhe ka nga...

Berisha ka shitur gjithë listën tek Ilir Meta/j, duke e trajtuar si pasardhës të...

Publikimi i listave për këshillat bashkiake, bëri të qartë se mes Sali Berishës dhe Ilir Metës/aj, ka një marrëveshje e cila praktikisht shkrin “foltoren”...

Nuk është një event dosido/ Nëse nuk fiton Big Brother, Luizi tregon ‘konkursin’ e...

Pasi gati e ka të mbyllur Big Brotherin në Shqipëri, Luiz Ejlli ka synime të tjera, veçanërisht nëse nuk i japin Çmimin e Madh. Ai...

Deputeti socialist: PS-ja fiton mbi 45 bashki në zgjedhjet lokale

Deputeti socialist, Etjen Xhafaj thotë se Partia Socialiste do të fitojë mbi 45 bashki në zgjedhjet lokale të 14 majit. Në një intervistë për Euronews...

Transporti falas, Veliaj: Kur kandidati i LSI-së e di që nuk fiton, mund t’i...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj u shpreh në një intervistë për Top News, se mundësia për ta bërë transportin falas në kryeqytet është diskutuar...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Ja ku jemi, muaji Prill 2023 është gati për të hyrë bashkë me pranverën. Ditë më të gjata, mot i ngrohtë, relaksim. Me pak...