08.02.2023 08:02
Home Tags Foshnje

Tag: foshnje

..

Tre muaj gjendje emergjente, ja çfarë pritet të ndodhë pas tërmetit në Turqi

Tërmetet shkatërruese në Turqi, shtynë qeverinë të shpallin tre muaj gjendjen e jashtëzakonshme. Vendimi pritet të diskutohet në Asamblenë e Madhe Kombëtare të Turqisë...

Menduam se u ndamë, por Fero shfaqet krah Arbenitës dhe veç të shihni ç’i...

Pak kohë më parë u raportua se Arbenita dhe Fero i kishin dhënë fund martesës. Kjo pasi dyshja e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami dhe...

Pique ia plas të qeshurës, e dashura e tij përplaset me tabelën për t’ju...

Pique dhe partnerja e tij e re, Clara Chia janë filmuar të kapur për dore duke ecur nëpër rrugët e Barcelonës. Pique ka reaguar...

Tërmeti në Turqi, Peleshi: Skuadra jonë nxori dy trupa të pajetë, vazhdojnë kërkimet për...

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi deklaroi sot se në ditën e parë të operacionit të kërkim-shpëtimit, skuadra shqiptare iu bashkua përpjekjeve ndërkombëtare në ndihmë...

Avokati i njohur: Floriri i vjedhur nga Berisha e Meta po shitet ende në...

Avokati Idajet Beqiri ka bërë një deklaratë të fortë duke thënë se floriri i vjedhur sipas tij nga Sali Berisha dhe Ilir Meta po...

Shfryhet ‘McGonigal’/ Ish e dashura e zyrtarit të FBI e pranon se u pagua...

Ish-e dashura e zyrtarit të FBI që trazioi Tiranën, Alison Guerrero, pranon se është paguar për intervistën kundër Ramës dhënë për mediat në Tiranë. Kjo...

Fati yt/ Horoskopi 8 shkurt 2023

Dashi Juve qe jeni ne një lidhje mos i nxirrni partnerit inatet e vjetra sepse do vuani me shume vete. Merrini gjerat me qetësi dhe...

Nga zgjedhjet e 14 majit tek vota e emigrantëve, Gjiknuri takon kreun e OSBE-së...

Sekretari i Përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri u takua sot me Kryetarin e Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Guido De Sanctis. Përmes një postimi...

FOTO/ Kush është Dor Lushi, burri i Olta Gixharit që është gati të sakrifikojë...

Zbulohet për herë të parë burri sekret i Olta Gixharit, me të cilin ka një fëmijë dhe që i ka dhënë një mbështje aktores....

Berisha non grata për Gërdecin. Flet gazetari amerikan!

Guy Lawson gazetari investigativ amerikan në një intervistë ekskluzive për emisionin Shqip nga Rudina Xhunga në Dritare TV, thotë se Gërdeci, ka qenë një...