29.01.2023 09:10
Home Tags Evakuohen banoret

Tag: evakuohen banoret

..

The Chicago Tribune, Wilson: Nëse më jepet mundësia, do t’i ndihmoj sërish shqiptarët…

Nga Aurenc Bebja  “The Chicago Tribune” ka botuar, të enjten e 23 shkurtit 1922, në faqen n°3, një shkrim në lidhje me telegramin e veçantë që...

Horoskopi i ditës së nesërme, e hënë 30 janar 2023

DASHI Dy ditët e fundit dikush mund t’iu ketë larguar njerëzit, ndoshta duke thënë diçka që nuk ju pëlqen… Më në fund megjithatë po ju...

Allegri ‘i dorëzuar’: Bëmë gabime, Juve pëson shumë gola

Max Allegri, tekniku i Juventusit ka folur për mediat pas humbjes 2-0 ndaj Monzas. “Nuk mendoj se kemi luajtur ndonjëherë si sot në pjesën e...

Stoltenberg vizitë në Seul dhe Tokio, për forcimin e bashkëpunimit NATO-Azi: E domosdoshme

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg mbërriti në Korenë e Jugut të dielën, ndalesa e parë e një udhëtimi që përfshin edhe Japoninë...

Rritja e çmimeve të apartamenteve, Veliaj: Është me e ulët se në vendet e...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj foli sot edhe për rritjen e çmimeve të apartamenteve në kryeqytet. Ai thotë se kjo ka ndodhur,...

Opozita që nuk duhet të gjunjëzojë Sali Berisha!

Nga Mero Baze/ Ndarja e opozitës është përtej Partisë Demokratike. Populli opozitar në Shqipëri është realisht i ndarë rreth të ardhmes së opozitës dhe Sali...

Çmim marramendës, shitet në ankand fustani i Princeshës Diana

Princesha Diana u nda nga jeta në gusht të vitit 1997. Sot, 26 vjet pas vdekjes së saj, fustani i saj legjendar prej kadifeje...

Ç’po ndodh me Oltën? Aktorja e dorëzuar para faktit që Luizi e ka të...

E ka thënë mjaft herë tashmë Olta Gixhari në bisedë me banorët e tjerë që kundërshtari i saj në lojë, Luiz Ejlli do të...

Bjordi në një lidhje dashurie me aktoren e njohur?

Bjordi Mezini ka zbuluar disa detaje nga lidhja e tij e dashurisë. Duke folur për të dashurën e tij, ai duket se na ka bërë...

Tragjedia shekspiriane e mbretit Charles dhe e djemve të tij inatçorë

Sikurse i tha gazetari i ITV, Tom Bradbi, Princit Herri gjatë asaj që ishte intervista mbretërore më e dhimbshme që kur Diana dha një...