08.06.2023 01:20
Home Tags Erion Veliaj

Tag: Erion Veliaj

..

“Jemi në bashkëpunim me Silvinhon”, Bushi shpall listën: Kam lojtarë që bëjnë futboll të...

Alban Bushi doli sot para mediave për ndeshjen miqësore ndaj Bullgarisë, ku analizoi listën e lojtarëve të grumbulluar. Ai u shpreh besimplotë se Shqipëria...

FOTO: Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon

Georgina Rodriguez dukej po aq magjepsëse si kurrë më parë teksa iu bashkua të dashurit të saj Cristiano Ronaldo në një event të Minerales...

Qyteti ballkanik i adhuruar nga europianët ndalon turistët të përdorin valixhet

I njohur si një destinacion pushimesh i adhuruar nga europianët dhe britanikët, Dubrovniku në Kroaci me aplikimin e një rregulli të ri, ka shokuar...

Rikthehet Adhurim Demiri: Dikur në Shqipëri isha më i njohuri, ndërsa në Austri laja...

Adhurim Demiri është nga kantautorët legjendar të muzikës shqiptare. Ai rikthehet pas shumë vitesh në skenë me një koncert recital. I ftuar në “ABC...

Zjarre masive në Kanada, amerikanët këshillohen të përdorin maska

Miliona njerëz në Amerikën e Veriut janë këshilluar të mbajnë maska kur dalin nga shtëpitë për shkak të cilësisë së dobët të ajrit, të...

Kur ankohen për dhunë, këta që iu turrën PD-së me qysqi dhe vare

Mbledhja e Kryesisë së PD-së, përveç debateve mes dy grupimeve të ndara qartazi, është shoqëruar edhe me disa tensione sporadike jashtë sallës. Disa persona, që...

E kam pasur kolege! Xhesika Berberi flet për Kiara Titon dhe zbulon nëse do...

Modelja e njohur Xhesika Berberi si rrallëherë ka zbuluar disa detaje nga jeta e saj private, duke ndarë dashurën për të krijuar një familje...

Terror në Francë, 6 fëmijë sulmohen me thikë në një park lojrash

Shtatë persona, mes tyre 6 fëmijë janë plagosur gjatë një sulmi me thikë në qytetin juglindor të Francës, Annecy. Mësohet se sulmi ka ndodhur...

Tensionet në veri të Kosovës, Rama: Kurti të shpallë menjëherë zgjedhjet e reja! Tërhiq...

Kryeministri Edi Rama ka kritikuar Albin Kurtin për mënyrën se si ndërhyri me forca policore në komunat në veri të Kosovës. Rama i bëri...

Drafti i propozuar për asociacionin, Rama: S’do bëhet publik, është kontribut ndaç ta marrin,...

Kryeministri Edi Rama u shpreh se drafti i propozuar nga Shqipëria është kontribut nga ana e vendit tonë. Rama shton se nuk do bëhet...