06.02.2023 08:13
Home Tags Egjipti

Tag: Egjipti

..

“Mund të luaja me Barcelonën, por i bëra nder Puyol”, ish-kapiteni i Interit zbulon...

Gjatë periudhës së merkatos, janë të shumta mundësitë që një lojtar të ndryshojë klub dhe fanellë. Mirëpo, edhe pse shumë të rrallë, ka nga...

LAJMI I FUNDIT/ Deklarata e papritur nga Zhaklina: Burri Oltës kërkon të më shantazhoj...

Në një video mesazh i cili duket qart se është marr nga WhatsApp dhe me zerin e opinionistes se “Big Brother Albania Vip 2”...

Albini mund të ndjehet i dorzuar, por Kosova duhet të ndjehet e fituar

Mero Baze Kryeministri i Kosovës Albin Kurti pranoi publikisht se e pranon planin franko gjerman duke e konsideruar atë një bazë për të çuar më...

Video: Fenomeni i pashpjegueshëm: ç’ndodhi në qiellin turk gjatë lëkundjeve të tërmetit?

Fenomenet e çuditshme në qiellin mbi Turqinë u shfaqën pikërisht në momentin që zona u godit nga një tërmet me magnitudë 7.4 ballë. Gjeofizikantët dhe...

“100 sekonda lëkundje me rreze 400 km”, sizmiologu britanik: Mund të ketë tërmete të...

Një sizmolog britanik ka paralajmëruar se Turqia dhe Siria mund të përballen me mijëra pasgoditje tërmeti gjatë javëve apo muajve të ardhshëm. Duke folur për...

Berisha gjithë inatin e ka me SHBA për ‘non gratën’, jo me Ramën e...

Nga Jakin Marena Askush të mos mendojë se Sali Berisha po shqetësohet për rezultatin e opozitës në zgjedhjet për pushtetin vendor që zhvillohen më 14...

Shenjat e zodiakut të renditura sipas asaj se sa argëtuese

A keni menduar ndonjëherë se çfarë i bën njerëzit të kënaqen me to? Sipas disave, kjo është shenjë e tyre e horoskopit! A doni...

10 tërmetet më të fuqishëm në 100 vitet e fundit! Tërmeti më i fortë...

Përmasat e tërmetit shkatërrues të këtij 6 shkurti, na kthejnë pas në kohë, kur të paktën 12 tërmete në kohë të ndryshme, kanë lënë...

E pabesueshme, shikoni sa shumë është ulur çmimi i Big Brother, shokohen banorët

Çmimi i Big Brother nuk është më 100 mijë euro. Nga dita në ditë çmimi i madh është ulur pasi banorët kanë thyer rregullat....

Tërmeti me qindra viktima në kufirin Turqi-Siri/ Niset nga Shqipëria ekipi me mjekë dhe...

Një mision ndihme nga Forcat e Armatosura të Shqipërisë, dhe Agjencia Kombëtare e Mbrojtjes Civile me 53 personel mjekësor, specialistë të kërkim-shpëtimit si dhe...