08.12.2022 10:44
Home Tags Dušan Pavlović

Tag: Dušan Pavlović

Ylli Pango: Gazetarët dhe pronarët e mediave në Shqipëri janë vrasës, mua më këshilluan...

Ylli Pango i ftuar në emisionin “Arnautistan” të Mustafa Nanos, tha se në Shqipëri drejtojnë tipat për gjynaf dhe të paaftët, duke lënë pa...

Foto që tronditi rrjetin/ Supermodelja Gisele Bündchen në shtrat me kolegun e bashkëshortit?

Antonio Brown ka ndezur rrjetin me një foto të publikoi në rrjetet sociale, për shkak të personit që ndodhet në shtrat. Në Snapchat, Brown ka...

3 hapa si ta mbani shtëpinë të ngrohtë, pa rritur faturën e energjisë në...

Një elektriçist ka zbuluar tre hapat e thjeshtë që mund të ndërmerrni për ta mbajtur shtëpinë tuaj të ngrohtë dhe pa shpenzuar më shumë...

FOTOT/Rama në Azerbajxhan, takon presidentin Aliyev: E falenderova për dekretin për çelje të ambasadës...

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Azerbajxhan ku ka takuar presidentin e këtij vendi Ilham Aliyev. ‘Me Presidentin e Azerbajxhanit, Ilham Aliyev, për një bilanc të...

Irani kryen ekzekutimin e parë të një protestuesi për trazirat antiqeveritare

Pas vdekjes së 22-vjeçares Mahsa Amini, protestat në Iran nuk kanë të ndalur. Ditën e sotme, Irani ka bërë ekzekutimin e tij të parë...

Ambasada e SHBA mesazh për Ditën e Rinisë: Nderojmë guximin e atyre studentëve që...

Ambasada e SHBA ka dhënë një mesazh për 8 Dhjetorin, Ditën e Rinisë. Ambasada amerikane shprehet në mesazhin e saj se “ne nderojmë guximin...

Po hynte në motel me të dashurën, qytetari goditet qëllimisht me makinë nga një...

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Kosovë, ku një çift është përplasur me makinë teksa po shkonin në një motel. Lajmin e...

Italia “lëkundet” nga 3 tërmete të njëpasnjëshme, sa ishte magnituda dhe ku ishte epiqendra

Ditën e sotme tre tërmete të njëpasnjëshme kanë “shkundur” Italinë. Lajmin e ka bërë të ditur Qendra Sizmologjike Mesdhetare, e cila thotë se epiqendra e...

Angela Merkel mbron vendimet e saj për energjinë ruse

Ish-kancelarja gjermane tha për gazetën Die Zeit se nuk pendohet për vendimet që ka marrë në lidhje me furnizimin me energji të Gjermanisë. Megjithatë,...

Burri merr me forcë gruan nga puna dhe e dhunon në lokal, kapet 33-vjeçari...

Një 33-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi ka marre me forcë bashkëshorten e tij nga vendi i saj I punës, për ta...