09.08.2022 12:35
Home Tags Dridhje

Tag: dridhje

‘Do doja t’i kisha ish-at shokë. I kam ftuar edhe në emision’, habit moderatorja...

Liberta Spahiun e kemi parë gjithmonë t'i bëjë pyetjeve të ftuarve, por së fundmi në "Prive Reality", ishte vetë ajo që u pyet gjatë...

Shkëputja nga gazi rus, BE-ja nis planin për të reduktuar varësinë nga Moska

27 anëtarët e Bashkimit Evropian janë në hapat fillestare të marrëveshjes për të ulur përdorimin e gazit natyror me 15 për qind....

Fenomeni më i ri i PSG-së, kush është 16 vjeçari që debutoi në ndeshjen...

Fitorja me rezultatin 0-5 e PSG-së ndaj Clermont në javën e parë të Ligue 1 për sezonin 2022-2023, përveç paraqitjes së shkëlqyer të Neymar...

Shenjat e horoskopit që nuk i kushtojnë vëmendje partnerit

Disa shenja e duan përkushtimin, të tjerat e duan lirinë dhe të qenit beqar gjatë gjithë jetës, dhe ka nga ata që, ndërkohë që...

Forcat ajrore ruse bombardojnë objektet ushtarake të Donjeckut/ Kievi: Kërkojnë zhvendosjen e trupave

Ofensiva ruse është duke vazhduar drejt qyteteve Bakmut dhe Avdjivka në rajonin lindor të Donjeckut, ka thënë ushtria ukrainase. Sipas Shtabit të Përgjithshëm të...

Chelsea planifikon t’i ofrojë kontratë të re Mendyt

Chelsea raportohet se po planifikon t’i ofrojë kontratë të re dhe afatgjate Edouard Mendyt. Kur senegalezi u transferua te skuadra londineze nga Rennes në...

Njihuni me shenjat më besëprera të horoskopit

Premtimet kur mbahen në mënyrë të vazhdueshme ndihmojnë në forcimin e besimit dhe besnikërisë. Ne të gjithë bëjmë premtime, por shumë prej nesh nuk...

Korriku 2022 më zhuritësi në historinë e Spanjës

Korriku i këtij viti ishte muaji më i nxehtë në historinë e Spanjës, me një temperaturë mesatare prej 25,6 gradë Celsius, tha shërbimi meteorologjik...

Kanë plan për të bërë fëmijë? Fifi tregon çfarë e pengon: Është një problem…

Fifi ishte e ftuar së fundmi në “Prive Reality”, ku pjesa më e madhe e bisedës së saj u përqëndrua tek lidhja me Adisin. Kur...

Analiza e CNN: ‘Stuhi’ e jashtëzakonshme politike pas kontrollit të FBI-së në rezidencën e...

Kontrolli i FBI- së në rezidencën e Donald Trump në Florida është një zhvillim i jashtëzakonshëm, historik duke pasur parasysh se ai mësyu në...