29.01.2023 07:09
Home Tags Doza te reja

Tag: doza te reja

..

‘Do e prekim në pikën e dobët’, dy banore thurin plane kundër Luizit

Dy nga banoret e BBV, Nita Latifi dhe Diola Dosti kanë synim të godasin Luizin me pikën e tij më të dobët brenda shtëpisë....

Papa thirrje izraelitëve dhe palestinezëve t’i japin fund dhunës

Papa Françesku u bëri thirrje Izraelit dhe palestinezëve që të hyjnë në dialog duke shprehur keqardhje për valën e fundit të dhunës. Papa u...

Premtimi i Armaldos: Po bëra më debat me ty do marr valixhen do...

Debati me Armaldon duket se Valbonën e ka prekur shumë. Gjatë orëve të mbrëmjes, Valbona është shprehur se nuk ndihet mirë, dhe se kërkon...

Veliaj: Gjysma e parave me të cilat blihet pronë në Tiranë, vijnë nga sistemi...

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i është përgjigjur edhe një tjetër teme që shpesh përbën debat sa i takon ndërtimeve në Tiranë, lidhur me...

Arben Derhemi: Nga rolet në Teatër te rikthimi i “Njerëz dhe fate” me 80...

Një grua dhe një burrë, ku çdokush në sallë mund të gjejë diçka prej vetes, në Teatrin Kombëtar, java mbyllet me komedinë “Çifti” të...

Donaldi “zhduket” nga rrjetet sociale, Bora tregon arsyen

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë...

Juventus nuk njeh turp, Monza e mund në Torino dhe e parakalon në renditje

Në "Allianz Stadium" në Torino, vendasit e Juventus humbën 0-2 me Monzën. Goli i parë i ndeshjes u shënua në minutën e 10-të nga...

220 oficerë sigurie në shkolla në të gjithë vendin për të mbrojtur fëmijët nga...

Xhesika Grëmi, është një nga 220 oficerët e sigurisë që veprojnë në shkollat e sistemit parauniversitar në Shqipëri. E caktuar pranë gjimnazit “Sami Frashëri”...

Aksidenti i frikshëm në New York, makina ndahet më dysh, humb jetën 23-vjeçarja shqiptare

Një 23-vjeçare nga Kosova raportohet se ka humbur jetën në një aksident trafiku në Nju Jork. Lajmin e ka bërë të ditur gazetari Beqir Sina,...

Si më 30 qershor 2019: S’hyj në zgjedhje me Ramën-kryeministër? Pra fajin se ka...

Nga Ylli Pata/ Vitet ikin si uji i përrenjve dhe liqeneve të kaskadës që mbysin çdo vit fshatrat e Nënshkodrës. Ndërsa Ana e Malit, Dajçi,...