08.02.2023 09:04
Home Tags COVID – 19

Tag: COVID – 19

..

Fati yt/ Horoskopi 9 shkurt 2023

Dashi Sot juve qe jeni ne një lidhje do keni një dëshirë te papërmbajtur për t’i bere gjerat sa me serioze. Do flisni hapur me...

Zelensky në Londër kërkon avionë modernë

Presidenti i Ukrainës, Volodymyr Zelensky, u tha ligjvënësve britanikë të mërkurën se do të bënte gjithçka që mundej për ta bindur botën që t’i...

Gërdeci, historia e panjohur politike ku PD nuk ju ngjit familjes Berisha!

Nga Ylli Pata/ Hapja zyrtare e hetimeve mbi tragjedinë e Gërdecit, kanë sjellë në skenën politike shqiptare një lëvizje tektonike në një shkallë të lartë...

‘E pashë në ëndërr’, Dea qan për largimin e Amosit

Dea Mishel i tregoi mëngjesin e sotëm Teas, se ajo kishte parë në ëndërr Amosin. Ajo u shpreh se po e përjeton shumë largimin...

Rama: Çelen tre konkurse ndërkombëtare për stadiumet e Vlorës, Durrësit dhe Korçës

Kryeministri Edi Rama informoi sot se janë çelur tre konkurset ndërkombëtare për stadiumet e Vlorës, Durrësit dhe Korçës. Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama...

Petrit Vasili fans i zjarrtë i Kiara Titos në Big Brother, e përgëzon që...

Big Brother është kthyer tashmë një fenomen në shoqërinë shqiptare, madje as politikanët nuk kanë mundur që t’i shpëtojnë. Me sa duket një ndjekës i...

Kritikat për qeverinë pas tërmeteve, Erdogan: Nuk mund të përgatiteshim për një katastrofë të...

“Është e pamundur që të përgatitesh për një katastrofë të tillë.” Kështu u është kthyer presidenti i Turqisë kritikave për përgjigjen që qeveria e...

‘Nuk qeshet kur tjetri vuan’, motra e Olta Gixharit reagon ashpër ndaj Arbrit dhe...

Largimi i Amosit mbrëmjen e djeshme e mërziti goxha Oltën, e cila nisi të qante me dënesë. Në këto momente kamera fokusoi dhe opinionistët...

Pse janë të rëndësishme 72 orët e para pas tërmeteve?

Koha po mbaron për të mbijetuarit e bllokuar nën rrënojat e tërmeteve në Turqi dhe Siri, teksa përpjekjet e kërkim-shpëtimit po i afrohen kufirit...

Do të marrin shumë lekë, ja kush janë katër shenjat e horoskopit që do...

Kjo javë mund të jetë shumë produktive për disa shenja, të cilat gjithashtu do të kenë shpërblime që mund të përmbushin shpresat e tyre,...