08.12.2022 09:18
Home Tags Covax

Tag: Covax

Lufta në prag?! Grupi para-ushtarak famëkeq rus, “Wagner” hap qendër në Serbi: Drejtues personi...

Grupi para-ushtarak “Wagner”, udhëheqësi i të cilit është Yevgeny Prigozhin, një biznesmen rus dhe bashkëpunëtor i ngushtë i Presidentit rus, Vladimir Putin, njoftoi në...

Dita e Rinisë, Gjiknuri takim me Këshillin Rinor të Elbasanit: E ardhmja e...

Në Ditën e Rinisë, Sekretari i Përgjithshëm i PS, Damian Gjiknuri bashkë me ministren e Arsimit dhe Sportit Evis Kushi dhe kryebashkiakun Gledian Llatja...

Horoskopi ditor për nesër, e Premte 9 Dhjetor 2022

Dashi Për sa iu përket çështjeve te zemrës, gjithçka do ndryshoje qe sot. Do keni me tepër nevoje për qetësi ne jetën ne çift dhe...

Moti i keq godet Shqipërinë, SHMU del me njoftimin e rëndësishëm: Çfarë pritet të...

Për ditën e premte vendi ynë pritet të vijojë jetë nën ndikim të masave ajrore të paqëndrueshme. Në këtë mënyrë moti parashikohet fillimisht me...

Ish ministri i Brendshëm, Lleshaj: Vëmendja tek samiti, jo grushti. Politika nuk po i...

Ish-ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha në një intervistë për Euronews Albania se incidenti me Berishën po eklipson rëndësinë e samitit. Sipas tij, grushti që...

Doni të keni më shumë para? Ja çfarë duhet të bëni natën e ndërrimit...

Nata e Vitit të Ri është kulmi i ditëve festive për shqiptarët, që i impenjon në çdo gjë, duke filluar që nga punët e...

23 futbollistë rrezikojnë gjysmëfinalen/ Anglia luan e qetë, Franca dhe Portugalia në hall

Pas një pauze dy ditore, të premten Kupa e Botës do të ristartojë për të zhvilluar katër ndeshjet ndeshjet çerekfinale, aty ku bëjnë pjesë...

Alfred Lela bën humor me rrahjen e Berishës: Me këto syzet e diellit më...

Sali Berisha ditën e sotme në daljet e tij publike u shfaq me syze për t'u përpjekur për të mbuluar hematomat e shkaktuara në...

Tite u përgjigjet kritikave: Nëse më duhet të kërcej përsëri, do të kërcej

Tite u përgjigjet kritikave: Nëse më duhet të kërcej “Ata që na sulmojnë për këto festime nuk e njohin kulturën e Brazilit, mënyrën e brazilianëve,...

Urimi i ministres Muzhaqi në Ditën e Rinisë: Me punë e përpjekje, çdo gjë...

Ministrja e Shtetit për Rininë dhe Fëmijët, Bora Muzhaqi, nëpërmjet një video të publikuar në mediat sociale, ka përcjellë urimet e saja për të...