28.03.2023 09:49
Home Tags Costante D’Inzeo

Tag: Costante D’Inzeo

..

Jay-Z shpallet reperi më i pasur me 2.5 miliardë dollarë

Me pasurinë e tij totale që i kalon 2.5 miliardë dollarë, Jay-Z , i njohur si Sean Corey Carter, është reperi më i pasur...

Sulmi në Top Channel, reagon Arbana Osmani: Nuk gjej fjalë për të ngushëlluar 3...

Moderatorja Arbana Osmani ka reaguar për herë të parë për sulmin ndaj “Top Channel”, ku për pasojë mbeti i vrarë një person, Pal Kola,...

Paralajmërimet e Meri Shehut për javën: Ish-i trondit Peshqit, Virgjëresha kujdes nga Demi

Java e fundit e Marsit vjen me një rreshtim planetësh që do të funksionojë si një matës force për shenjat e zodiakut. Astrologia...

‘Kam 4 vite që me gruan flemë në dhoma të ndara’! Habit banori i...

Aktori i humorit, Elvis Pupa, ishte larguar nga vëmendja e mediave, duke shijuar jetën mes SHBA dhe Australisë. Por me rikthimin e tij në Big...

Sylvinho: Humbje që dhemb por ne bëmë një ndeshje me zemër

Trajneri i Kombëtares, Sylvinho u shpreh i kënaqur me lojën e skuadrës në fushën e lojës por jo me rezultatin e arritur. Pas ndeshjes...

Gruaja vret bashkëshortin live në Facebook

Një grua në Mississippi të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është arrestuar pasi vrau në gjaktftohtësi bashkëshortin e saj në shtëpi. Policia e Lowndes...

Horoskopi për sot, 28 mars

Dashi Shefi juaj ose një koleg i vjetër ka vënë re arritjet tuaja të fundit. Kjo i frymëzon ata që t'ju besojnë më shumë përgjegjësi...

Humbja e kombëtares, Rama: Nuk kuptoj nga futbolli, po pashë një Shqipëri dinjitoze dhe...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pas humbjes që Shqipëria pësoi në ndeshjen e parë të eleminatoreve të kampionatit Europian kundër Polonisë me shifrat 1-0. Përmes...

Tritol pallatit në ndërtim në Lezhë, arrestohet pas tre vitesh porositësi

3 vite pas shpërthimit me tritol në objektin që po ndërtonte bizmesmeni Liman Gjoka në zonën e Ranës së hedhur në Shëngjin, policia e...

Sulmi me armë ndaj Top Channel, shoqërohet në polici ish dhëndri i rojes së...

Policia e Vlorës ka shoqëruar ish dhëndrin e Pal Kolës, rojës që mbeti i vrarë nga breshëria e kallashnikovit në oborrin e Top Channel. Roberto...