28.03.2023 11:33
Home Tags Bujtine

Tag: bujtine

..

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, Prokuroria e Elbasanit kërkon dëshminë e deputetit Gazment Bardhi

Prokuroria e Elbasanit ka kërkuar që të thirret Gazmend Bardhi për të dhënë dëshmi për vrasjen e Pjerin Xhuvanit. Trupi gjykues është tërhequr për...

Pas revoltës së madhe dhe protestave të fuqishme në Izrael, kryeministri Netanyahu shtyn reformën...

Në fund të 24 orëve më të egra revolte në historinë e fundit të Izraelit, kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu vendosi të fliste në mbrëmje...

Kiara fshin çdo gjurmë të Butrintit…

Kiara Tito ka vendosur të fshijë çdo ‘gjurmë’ të Butrint Imerit. Pasi u eliminua nga “Big Brother Vip” të shtunën moderstorja ka fshirë edhe...

Kujdes! Këto 3 shenjat të Horoskopit do të bëhen nervoze për shkak të Marsit...

Disa shenja do të bëjnë një kthesë 180 gradë në sjelljen e tyre, pasi Marsi do të jetë në Gaforre për 2 muaj. Marsi...

Sulmi me armë në Top Channel, policia: 100.000 € për këdo jep informacion për...

100 mijë euro do të përfitojë kushdo që ka informacion për atentatorët e sulmit ndaj Top Channel pak pas mesnatës të datës 27 mars...

Zbuloi lidhjen jashtë shtëpisë, Keisi i beson Lorencit: Nuk e bëri për vëmendje

Marrëdhënia mes Lorencit dhe Keisit, që kishte nisur dhe përfunduar jashtë, u kthye sërish në qendër të vëmendjes. Luizi e pyeti Keisin nëse ka...

Të huajt dhe nomadët digjitalë “pushtojnë” Sarandën, rritet kërkesa për blerje shtëpie

Pas rritjes të kërkesës për apartamente me qira në Tiranë, tashmë nomadët dixhitalë kanë “zbuluar” një tjetër destinacion, Sarandën, por në qytetin bregdetar të...

BE do të rrisë masivisht prodhimin e municioneve që do të dërgohen në Ukrainë

Presidenti i Këshillit Evropian Charles, Michel premtoi se BE-ja do të vazhdojë të mbështesë Ukrainën në luftën e saj kundër Rusisë për aq kohë...

Turizmi solli një rekord prej 1 miliardë euro të ardhurash në 2022, nuk kursehen...

Viti 2022 ka qenë shumë i mirë për turizmin e vendit, si rrjedhojë e rritjes së ndjeshme të hyrjeve të shtetasve të huaj. Të dhënat...

Nga Ilir Alimehmeti te Silva Caka, Tedi Blushi e Jul Deda, kush janë kandidatët...

Zbardhet lista e 62 kandidatëve të koalicionit “Bashkë Fitojmë” për këshillin bashkiak të Tiranës. Lista kryesohet nga Ilir Alimehmeti i cili doli i dyti në...