25.09.2022 09:08
Home Tags Bledi Çuçi

Tag: Bledi Çuçi

“Mund të vendoseni në dilemë, bëni kujdes”, njihuni me horoskopin për ditën e dielë

Dashi Po ndiheni shumë më të qëndrueshëm se zakonisht. Jini të sigurt. Ju me siguri keni çdo arsye për të qenë të tillë. Ju keni...

Në SHBA rekomandohen kontrolle rutinore për ankthin

Mjekët amerikanë duhet të kontrollojnë rregullisht të gjithë të rriturit nën moshën 65-vjeçare, për të kuptuar nëse vuajnë nga ankthi, ka propozuar Task-forca për...

Moti per diten e sotme.

Moti sot do të jetë me diell me temperatura të ulëta të mëngjesit që do të zbresin deri në s4 gradë ndërsa...

Katari, varka e shpëtimit për BE-në

Kriza energjetike që po kaplon kontinentin evropian ndërsa dimri po afron ka detyruar Francën që të shtojë importet nga Katari. Në diskutime është edhe...

Çfarë ndodh nëse Vladimir Putin vendos të përdorë armë bërthamore në Ukrainë, cilat janë...

Gjeneralmajor Vadym Skibitsky, një përfaqësues i Drejtorisë kryesore të Inteligjencës së Mbrojtjes së Ukrainës, deklaroi këtë të shtunë se një sulm i mundshëm bërthamor...

7 gjëra që njerëzit e suksesshëm nuk do t’i bënin kurrë

Ka njerëz që e bëjnë më lehtë se të tjerët, por ka disa gjëra që njerëz të tillë të suksesshëm i bëjnë rregullisht, dhe...

NASA paralajmëron/ Një gjë e rrallë do t’i afrohet sonte Tokës

NASA ka paralajmëruar se një asteroid i quajtur Asteroid 2022 ST1 I është drejtuar Tokës dhe pritet që të kalojë afër planetit tonë në...

Fjalimi në OKB, reagon kreu i PDK Memli Krasniqi: Kryeministri Rama mbron luftën e...

Kreu i PDK, Memli Krasniqi ka shprehur mirënjohjen ndaj kryeministrit Edi Rama për fjalimin që ky i fundit ka mbajtur në OKB lidhur me...

E diel fantastike/Horoskopi ditor për nesër, e Diel 25 Shtator 2022

Dashi Dite mjaft pozitive do jete kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do e harroni njëherë e mire te shkuarën e...

Aksioni/ Forcat policore “blindojnë” Vlorën, bllokohen dhe kalohen në “filtër” hyrjet e daljet në...

Policia ka ushtruar kontrolle të shumta mbrëmjen e sotme në qytetin e Vlorës. Mësohet se kontrollet po bëhen në hyrjet dhe daljet e qytetit. Në shënjestër...