27.03.2023 10:33
Home Tags Big Brother

Tag: Big Brother

..

“E prisja vendimin e Kolegjit Zgjedhor”/ Gjikondi: PD ka shtrirë këmbët sa ka jorganin

Juristja Brizida Gjikondi ka qenë e ftuar në “Special Report” me gazetarin, Arlind Isa, ku fillimisht komentoi vendimin e Kolegjit Zgjedhor, cili rrëzoi Berishën....

Po ziheshin “live” në Facebook, gruaja vret bashkëshortin

Një grua në Mississippi të Shteteve të Bashkuara të Amerikës është vënë në pranga nën akuzën e rëndë se vrau në gjaktftohtësi bashkëshortin e...

Përse sulmi ndaj Top Channel është më i rrezikshmi në historinë e shtypit shqiptar?

Nga Mero Baze/ Sulmi barbar mbi redaksinë qendrore të Top Channel, nuk është i rrezikshëm vetëm se mori jetën e një njeriu të pafajshëm dhe...

“Uaa e tmerrshme”/ Çfarë e habiti Oltën kaq shumë tek Luizi: Ky sikur është...

Brenda shtëpisë së “Big Brother VIP” Olta është “armikja” e përbetuar e Luizit, e cila nuk humbet asnjë detaj nga ky i fundit. Së fundmi,...

OSBE: Besim se autoritetet do të identifikojnë përgjegjësit e sulmit ndaj Top Channel

Përfaqësuesja e OSBE-së për lirinë e medias ka reaguar ndaj sulmit të paprecedentë që u krye orët e para të mëngjesit të sotëm ndaj...

‘Kemi vite që me gruan flemë në dhoma të ndara’, Elvis Pupa tregon arsyen

Ditën e sotme, Elvis Pupa ka ndarë detaje nga marrëdhënia me bashkëshorten e tij. Në një nga bisedat që ka bërë me banorët e...

A është pornografi Davidi? Ejani shikojeni, u thonë italianët prindërve nga Florida

Muzeu i Firences që strehon kryeveprën e Michelangelo-s nga periudha e Rilindjes, Davidin, ftoi të dielën prindërit dhe nxënësit nga një shkollë në Florida...

Fati yt/ Horoskopi 28 mars 2023

Dashi Një situatë do t’ju vërë në pritje. Në punë duhet të jeni të saktë dhe të shpejtë. Në dashuri mund t’i besoni pa frikë...

EURO 2024“Gjasula ka dy cilësi të veçanta”, Salihi: Mesfusha jonë varet nga…

Hamdi Salihi, një nga ndihmësit e Sylvinhos në kombëtaren kuqezi, foli për “Kuq e Zi” në SuperSport, duke shpjeguar disa zgjedhje taktike të trajnerit...

Xhaçka me zv.kryeministrin e Maqedonisë së Veriut: Bashkëpunim i mëtejshëm ekonomik

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, e cila ndodhet për vizitë zyrtare në Maqedoninë e Veriut, zhvilloi pasditen e sotme edhe...