30.09.2022 02:06
Home Tags Berisha

Tag: Berisha

Si ta joshësh dikë bazuar në shenjën e horoskopit

Secila nga 12 shenjat e zodiakut ka një “sekret” që duhet të dini për ta bërë për vete. Dashi Dashi pëlqen dikë me personalitet të sinqertë,...

Një tjetër pallat me kate pa leje shkon për verifikim, ministri i brendshëm: Operacion...

Një tjetër pallat me kate pa leje është çuar për verifikim sot në kuadër të operacionit kundër ndërtimeve pa leje në vendi. Në operacion...

Prokuroria ndryshon aktakuzën kundër Hashim Thaçit , s’ka prova për krime në Ferizaj

Gjyqtari i Procedurës Paraprake të Gjykatës Speciale, Nicolas Guillou, ka miratuar kërkesën e Prokurorisë Speciale të Hagës për amendimimin e aktakuzës së konfirmuar ndaj...

A do dalin me kandidat të përbashkët në zgjedhjet lokale? Berisha: Do ulemi me...

Ish kryeministri Sali Berisha eshte pyetur nese PD do te dale me kandidate te perbashket me aleatet dhe Partine e Lirise ne zgjedhjet e...

Bota rrezikon të mbetet pa birrë dhe çokollatë! Raftet e dyqaneve në planet do...

Bota kërcënohet nga mungesa e një game të tërë produktesh për shkak të luftës në Ukrainë, e cila ka sjellë përçarje në tregun botëror...

Putin ndërmerr veprimin e çmendur, televizionet ndërpresin programacionin

Vladimir Putini synon që të shpallë LIVE rezultatet e të ashtuquajturave referendume për bashkim me Rusinë në zonat e pushtuara në Ukrainë. Televizionet pritet...

David Beckham përballet me Brooklyn për zënkën e Nicola-s me Victoria-n. Çfarë i tha?

David Beckham thuhet se u përball me Brooklyn Beckham për dramën mes Victoria Beckham dhe Nicola Peltz. “Unë nuk mendoj se David e ka...

Mila Kunis, sensuale dhe e veshur me të zeza në premierën e filmit “Luckiest...

Mila Kunis është shfaqur me një look interesant në premierën e filmit “Luckiest Girl Alive”, një fustan të zi të vogël. Aktorja 39-vjeçare dhe...

Fati i Ervis Martinajt- Foto të reja të “mbretit të kumarit” dhe përgjimet e...

Pas fotografisë në ambientet e jashtme të një klubi të njohur nate në Dusseldorf të Gjermanisë, i njohur si ‘Peshqirat’ ku ofrohen shërbime seksuale,...

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, prokuroria kërkon kohë, Arbër Paplekaj kërkesë nga gjyqi: Rihetim të...

Është mbajtur sot seanca gjyqësore për Arbër Paplekajn, i cili akuzohet për vrasjen e Pjerin Xhuvanit. Ngjarja ndodhi më 21 prill, 4 ditë para...