08.12.2022 10:57
Home Tags Beogradi

Tag: Beogradi

Armina Mevlani flet hapur për një fëmijë pas dasmës: Emrat i kam gjetur…

Moderatorja dhe blogerja e njohur, Armina Mevlani, prej më shumë se 10 vitesh tashmë është në një romancë me Shkëlzen Berishën. Vetëm pak kohë...

Media portugeze lëshon lajmin “bombë”: Cristiano Ronaldo ka kërcënuar se do largohet nga skuadra!...

Cristiano Ronaldo ka refuzuar të stërvitet me lojtarët zëvendësues dhe ka ndjekur orarin e rregullt në palestër, pasi u la jashtë fushës për pjesën...

3 shenjat me fat të kësaj jave

Kjo javë do na mësoj të fokusohemi. Ka shumë për të përpunuar dhe marrë parasysh këtë javë – si në aspektin profesional ashtu edhe...

Si të ndalim Mbappe? Pyetja e vitit në Angli. Walker: Nuk e lejoj të...

Në Angli, opinioni sportiv, mediat, tifozët e thjeshtë, të gjithë kanë një pyetje në mendje: Si do ta ndalim Mbappe? Anglia po përgatitet për...

Ylli Pango: Gazetarët dhe pronarët e mediave në Shqipëri janë vrasës, mua më këshilluan...

Ylli Pango i ftuar në emisionin “Arnautistan” të Mustafa Nanos, tha se në Shqipëri drejtojnë tipat për gjynaf dhe të paaftët, duke lënë pa...

Foto që tronditi rrjetin/ Supermodelja Gisele Bündchen në shtrat me kolegun e bashkëshortit?

Antonio Brown ka ndezur rrjetin me një foto të publikoi në rrjetet sociale, për shkak të personit që ndodhet në shtrat. Në Snapchat, Brown ka...

3 hapa si ta mbani shtëpinë të ngrohtë, pa rritur faturën e energjisë në...

Një elektriçist ka zbuluar tre hapat e thjeshtë që mund të ndërmerrni për ta mbajtur shtëpinë tuaj të ngrohtë dhe pa shpenzuar më shumë...

FOTOT/Rama në Azerbajxhan, takon presidentin Aliyev: E falenderova për dekretin për çelje të ambasadës...

Kryeministri Edi Rama ndodhet në Azerbajxhan ku ka takuar presidentin e këtij vendi Ilham Aliyev. ‘Me Presidentin e Azerbajxhanit, Ilham Aliyev, për një bilanc të...

Irani kryen ekzekutimin e parë të një protestuesi për trazirat antiqeveritare

Pas vdekjes së 22-vjeçares Mahsa Amini, protestat në Iran nuk kanë të ndalur. Ditën e sotme, Irani ka bërë ekzekutimin e tij të parë...

Ambasada e SHBA mesazh për Ditën e Rinisë: Nderojmë guximin e atyre studentëve që...

Ambasada e SHBA ka dhënë një mesazh për 8 Dhjetorin, Ditën e Rinisë. Ambasada amerikane shprehet në mesazhin e saj se “ne nderojmë guximin...