08.02.2023 09:02
Home Tags Bayern Munchen

Tag: Bayern Munchen

..

Rama e nis ditën me pamje nga kantieri i punës në Lungomaren e Re...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke ndarë pamje nga kantieri i punimeve në Lungomaren e Re të Durrësit. Ky është një tjetër projekt...

Horoskopi për sot, 8 shkurt

Dashi Ju prisni të ndryshoni disa plane për shkak të kostove dhe komplikimeve të tjera. Ajo që mund t'ju habisë është se fondet e nevojshme...

Temperatura deri në -10 gradë, parashikimi i motit për ditën e sotme

Prej disa ditësh, i gjithë vendi ynë ndodhet nën ndikimin e të ftohtit Siberian, duke bërë që moti i kthjellët dhe i ftohtë të...

Tre muaj gjendje emergjente, ja çfarë pritet të ndodhë pas tërmetit në Turqi

Tërmetet shkatërruese në Turqi, shtynë qeverinë të shpallin tre muaj gjendjen e jashtëzakonshme. Vendimi pritet të diskutohet në Asamblenë e Madhe Kombëtare të Turqisë...

Menduam se u ndamë, por Fero shfaqet krah Arbenitës dhe veç të shihni ç’i...

Pak kohë më parë u raportua se Arbenita dhe Fero i kishin dhënë fund martesës. Kjo pasi dyshja e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami dhe...

Pique ia plas të qeshurës, e dashura e tij përplaset me tabelën për t’ju...

Pique dhe partnerja e tij e re, Clara Chia janë filmuar të kapur për dore duke ecur nëpër rrugët e Barcelonës. Pique ka reaguar...

Tërmeti në Turqi, Peleshi: Skuadra jonë nxori dy trupa të pajetë, vazhdojnë kërkimet për...

Ministri i Mbrojtjes Niko Peleshi deklaroi sot se në ditën e parë të operacionit të kërkim-shpëtimit, skuadra shqiptare iu bashkua përpjekjeve ndërkombëtare në ndihmë...

Avokati i njohur: Floriri i vjedhur nga Berisha e Meta po shitet ende në...

Avokati Idajet Beqiri ka bërë një deklaratë të fortë duke thënë se floriri i vjedhur sipas tij nga Sali Berisha dhe Ilir Meta po...

Shfryhet ‘McGonigal’/ Ish e dashura e zyrtarit të FBI e pranon se u pagua...

Ish-e dashura e zyrtarit të FBI që trazioi Tiranën, Alison Guerrero, pranon se është paguar për intervistën kundër Ramës dhënë për mediat në Tiranë. Kjo...

Fati yt/ Horoskopi 8 shkurt 2023

Dashi Juve qe jeni ne një lidhje mos i nxirrni partnerit inatet e vjetra sepse do vuani me shume vete. Merrini gjerat me qetësi dhe...