01.02.2023 01:17
Home Tags Autoktonet

Tag: autoktonet

..

EMRAT/ Kush janë personat nën hetim për vendosjen e kamerave në Tiranë, mes tyre...

Mes personave që janë nën hetim për vendosjen e kamerave spiune në Tiranë janë Endrit Dokle, Julian Malutaj, Aurel Penci dhe Ismet Kumarakaj. Policia ka...

Më bëj çfarë të duash, por mos më puth në buzë

Në botën perëndimore pothuajse të gjithë fëmijët janë rritur duke ua lexuar e treguar përrallën e Borëbardhës dhe 7-të xhuxhave. Konsiderohet se diku në shekullin...

Turqia i ‘mbyll derën’ Suedisë: Të mos përpiqet kot, s’do e themi kurrë ‘po’...

Turqia i ka vënë një barrikadë të re Suedisë sa i takon aprovimit ose jo të anëtarësimit në NATO. Në parlamentin turk, Erdogan është...

Qarkullonin me pistoletë dhe kokainë në zonën e ish-bllokut, arrestohen 2 persona në Tiranë...

Dy persona janë arrestuar nga policia e Tiranës mbrëmjen e djeshme pasi janë kapur duke lëvizur me armë zjarri në makinë në zonën e...

Vendoret/ ‘Lufta’ e PD zhvendoset në KQZ, Celibashi: Jemi në proces verifikimi, ligji dhe...

Procesi i verifikimit për të zgjidhur luftën e zhvendosur të PD-së në KQZ do jetë në përputhje me ligjin. Kjo ka qenë përgjigja e...

Celibashi paralajmëron mosregjistrimin e PD-së në zgjedhje? Kreu i KQZ: Rrezikohet në rast se...

Kreu i KQZ-së, Ilirjan Celibashi ka paralajmëruar një mosregjistrim e partisë më të madhe opozitare, në rast se ngërçi i PD-së vijon. Kreu i...

Lindi foshnjën rreth 5 kg, ndërron jetë 29-vjeçarja në maternitetin “Koço Gliozheni”

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në maternitetin e ri “Koço Gliozheni”. Një 29-vjeçare ka ndërruar jetë pasi ka sjellë në jetë foshnjën e...

“Berisha është e shkuara”, Kadilli: Përçarja e opozitës firmos humbjet në 61 bashkitë e...

Fatbardh Kadilli në studion e “Tirana Live” në ABCNEWS tha se Ilirja Celibashi u argëtua teksa foli për problemin me të cilin po përballet...

SONDAZHI: 3/5 e votuesve të prillit 2021: Opozita dhe mediat e kanë ekzagjeruar çështjen...

Nga Eduard Zaloshnja Dje zhvillova një sondazh elektronik kombëtar rreth opionit të publikut mbi çështjen McGonigal, duke e shpërndarë pyetësorin në mënyrë krejt rastësore nëpër...

Sonte në qiell shfaqet kometa e gjelbër që për herë të fundit iu afrua...

Një kometë e gjelbër e zbuluar së fundmi do të afrohet pranë Tokës për herë të parë në 50 mijë vjet. Për herë të...