10.06.2023 12:28
Home Tags Alfred Peza

Tag: Alfred Peza

..

Shpërthim në një fabrikë raketash në Turqi, humbin jetën 5 persona

Të paktën 5 punëtorë kanë vdekur nga një shpërthim në një fabrikë raketash dhe eksplozivësh në kryeqytetin e Turqisë, Ankara, sipas Ministrisë së Mbrojtjes...

“Do hash 10 vite burg” – Valbona, vajza që “tradhtoi” Edmond Haxhinë: Si më...

Vajza nga Lezha, Valbona D., u konsiderua nga Policia dhe Prokuroria e Lezhës si “dëshmitarja e penduar” për ngjarjen e rëndë më 19 prill...

Fansat i bëjnë pyetje të ndryshme për Kiarën, Luizi befason me përgjigjet

Luiz Ejlli është futur sot live në Instagram dhe sigurisht që nuk munguan pyetjet në lidhje me partneren e tij, Kiara Tito, e cila...

U arrestua për blerje votash për kandidatin e ‘BF’-së në Kavajë, 39-vjeçari u zbulua...

Përgjimet telefonike zbuluan 39-vjeçarin Klodian Kapedani, i arrestuar mbi dyshimet se blinte vota, pasditen e së premtes, teksa ishte duke lëvizur në këmbë në...

Selena Gomez flirton hapur me futbollistin: Hajde pra çfarë pret, jam beqare

Selena Gomez në vitet e fundit nuk linte shumë vend për shaka dhe humor. Mirëpo, sipërmarrësja e njohur duket se ka gjetur sërish ekuilibrin...

Ish-i dashuri e vrau dhe e murosi, momenti kur policia spanjolle thyen me çekiç...

Kjo është videoja e momentit kur punonjësit e policisë spanjolle kanë gjetur të fshehura në murin e një banese në Malaga, eshtrat që dyshohet...

Shenja e horoskopit me konflikt të brendshëm për të zgjidhur

Çfarë duam të shmangim sot? Konfliktin e brendshëm! Çfarë nuk do të mund të shmangim sot? Konfliktin e brendshëm! Kjo është ajo që ju merrni kur...

“E dua Tiranën”. Yuri Kim falenderon Veliajn për “Çelësin e Qytetit”

Ambasadorja amerikane Yuri Kim ka falenderuar kryetarin e Bashkisë Erion Veliaj për “Çelësin e Qytetit” të Tiranës. Teksa ka ripostuar fotot e Veliaj...

OKB: Kriza humanitare në Ukrainë përkeqësohet pas prishjes së digës, 700,000 njerëz pa ujë...

Kriza humanitare në Ukrainë është "jashtëzakonisht më e keqe" pas prishjes së digës Kakhovka: tha kreu i Çështjeve Humanitare të OKB-së, Martin Griffiths, siç...

Nxënësit nxjerrin në shitje online shkollën e tyre

Një shkollë amerikane është nxjerrë në shitje online për 45 mijë euro. Nxënësit e vitit të fundit të shkollës së mesme Meade në Fort...