06.02.2023 12:53
Home Tags Afganistan

Tag: Afganistan

..

Këto janë shenjat e Horoskopit që nuk i shfaqen emocionet e tyre në një...

Ne e kuptojmë se marrëdhëniet përbëhen nga njerëz të ndryshëm. Me përvoja, vlera dhe zakone të ndryshme. Dhe për të krijuar marrëdhënie të qëndrueshme,...

Gra me fëmijë që bërtasin, godina që shemben njëra pas tjetrës, pamje nga tërmetet...

Qindra njerëz kanë vdekur gjithashtu në Siri, pavarësisht se epiqendra e tërmetit të mëngjesit të sotëm erdhi nga Turqia. Videot dhe imazhet që po...

Temperaturat e ulëta, Rama: Kini kujdes përdorni goma dimri në zonat ku ka borë...

Kryeministri Edi Rama ka reaguar për temperaturat e ulëta që kanë prekur vendin. Rama këshillon qytetarët të kenë kujdes. “Vendi është përfshirë nga temperatura shumë...

Gazetari shqiptar në Turqi: Janë shkatërruar edhe spitale e shkolla! Ekspertët thonë se paslëkundjet...

Sokol Brahaj, gazetar shqiptar në Turqi ka folur në Report Tv për tërmetin shkatërrues duke thënë se ndërtesat janë ende në rrezik rrënimi për...

3 shenjat e Horoskopit që kanë lindur për martesë

Martesa nuk është për të gjithë dhe ne mund të pajtohemi lehtësisht për këtë. Ka nga ata që kanë frikë nga angazhimi dhe nuk...

Kryeministrja serbe kërkon falje që Kosova u cilësua Republikë

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq, tha se në një prej raporteve të publikuara në ueb-faqen e Qeverisë serbe ishte shkruar Republika e Kosovës, duke...

Milaim Zeka: Albin Kurti ia dorëzoi Vuçiçit veriun e Kosovës

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti e ka dorëzuar veriun e vendit tek presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç. Kështu u shpreh analisti Milaim Zeka në...

Bilanc lufte nga tërmeti në Turqi, shkon mbi 1000 numri i viktimave

Rritet me ritme të frikshme numri i viktimave si pasojë e tërmetit shkatërrues në juglindje në Turqisë dhe veriun e Sirisë. Raportohet se numri i...

“Kanë kryer marrëdhënie në BBV”- I përmendin ish të dashurin, si reagon Olta Gixhari:...

Aktorja Olta Gixhari ka qenë në një lidhje disa mujore me ish-banorin e BB, Olsi Mingomataj i njohur si Olsi i Noçes. Historia e dashurisë...

Kampionët e Milanit pikiatë, ja kur ishte hera e fundit që humbisnin 4 ndeshje...

Milani pësoi mbrëmjen e sotme disfatën e katërt radhazi, duke përfshirë edhe Superkupën e Italisë. Kuqezinjtë e Piolit u mposhtën me rezultatin 1-0 në...