21.03.2023 02:39
Home Video

Video

..

Gjiknuri dhe Llatja: Elbasani nuk është foltore e Sali Berishës, por e investimeve të...

Bashkia Elbasan vijon investimet në infrastrukturë, si në qytet edhe në fshat. Sekretari i Përgjithshëm i PS Damian Gjiknuri bashkë me Kryetarin e Bashkisë...

35 pilotë nga 7 shtete ‘fluturojnë’ në qiellin e Beratit, spektakël parashutash në qytetin...

Drejtuesi i Federatës së Aeronautikës së Shqipërisë, Alket Islami tha se kjo garë organizohet çdo vit me qëllim nxitjen e sportit tek të rinjtë. “Të...

Shqipëria “hyn në BE” nëpërmjet peshkimit

Gjergj Luca ka dhënë një lajm për të gjithë peshkatarët duke u shprehur se peshkimi është cilësuar me pikët maksimale nga BE. Me anë të...

Ndërtohet shkolla e re në Librazhd, Gjiknuri: Investim i duhur për gjithë banorët e...

Nxënësit e Njësisë administrative Polis në Librazhd do të kenë mundësi që të studiojnë në një shkollë tërësisht të re. Sekretari i Përgjithshëm i PS-së...

“Pranvera vjen më bukur në Elbasan”, kryebashkiaku Llatja: Ju ftojmë për të festuar të...

Elbasani, qendra e festimeve për Ditën e Verës, është bërë gati për kremtimet e kësaj feste. Kreu i Bashkisë Gledian Llatja, fton të gjithë...

Krifca: Mbështetëm 137 gra sipërmarrëse në Bujqësi me 24 milionë euro

Ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural, Frida Krifca në përmbledhjen e punëve të javës, theksoi se “nga ana e qeverisë, por edhe me programet...

Video/ Ernest Muçi lë gjurmë në Poloni

Ernest Muçi është një nga më të mirët te Legia e Varshavës në këtë edicion në Poloni duke ndihmuar skuadrën e tij që të...

Skema e re 3D e aksidentit në Tiranë, inxhinieri: ‘Audi’ ishte me 194 km/h

Report Tv sjell skemën e re 3D të aksidentit tragjik në Tiranë, ku automjeti tip ‘Audi’ afër rreth rrotullimi të TEG-ut doli nga rruga...

Policia Rrugore: 83 lejedrejtimi të pezulluara 24 orët e fundit për tejkalim shpejtësie

Policia Rrugore vijon kontrolle intensive, duke përdorur makinat inteligjente, radarët automatikë, dronët, dragerat, kamerat dhe makinat e pauniformuara, për të evidentuar dhe ndëshkuar shkelësit...

Drejtuesja e AKSHI-t: 74 shërbime të Kadastrës janë online në E-Albania

Linda Karçanaj drejtuesja e AKSHI-t u shpreh se 74 shërbimet e Kadastrës janë online në E-Albinia dhe se u janë kursyer qytetarëve 110 vite...