26.03.2023 01:11

Uncategorized

..

Shefi i “Wagner” paralajmëron Rusinë: Ukraina po planifikon ofensivë të madhe ndaj nesh

Yevgeny Prigozhin ka paralajmëruar ministrin rus të mbrojtjes se Kievi po planifikon një ofensivë për të shkëputur forcat e Grupit Wagner nga pjesa më...

Parashikimi i motit, mësoni si do të jetë kjo fundjavë

Fundjava do të ndikohet nga kushte atmosferike të qendrueshme. Moti parashikohet të jetë kryesisht i kthjellët e vranësira të pakta kalimtare përgjatë relieveve malore. Era do...

Rusia do mobilizojë 400 mijë ushtarë të tjerë për luftën në Ukrainë

Rusia do të mobilizojë forca të tjera ushtarake për pushtimin e Ukrainës. Mediat ruse shkruajnë se nga data 1 prill pritet të nis rekrutimi...

Po shkëlqen në Angli dhe pret ftesë nga Silvinjo, mesfushori kuqezi përzgjidhet në formacionin...

Anis Mehmeti është përzgjedhur në formacionin e javës në “Championship” të Anglisë nga portali i njohur “Sportinglife”. Mesfushori, i cili u transferua në janar te...

Furtuna për Xhelalin përballë fobisë së bashkimit të PD-së

Nga Ylli Pata Ka 72 orë, që mbështetës mediatikë të Sali Berishës i janë vërvitur me të gjithë artilerinë e rëndë Enkelejd Alibeajt, duke e...

Derbi “paralizon” kryeqytetin, Policia e Tiranës hartonin planin e masave, ja rrugët që bllokohen

Derbi i kryeqytetit, sfida më e rëndësishme e futbollit shqiptar, vjen këtë të hënë me “shije” titulli. Në “Air Albania”, në orën 19:00 dy ekipet...

Evi Kokalari tregon “puçin” e Ilir Metës për Sali Berishën: Ja plani i tij

Evi Kokalari ka treguar në emisionin “Shqip” nga Rudina Xhunga, se Ilir Meta do të marrë drejtimin e PD nëpërmjet Belind Këlliçit. "Belind Këlliçi nuk...

VIDEO/Trajneri i Benfica goditet me shishe kokës në stol. Reagimi i tij ua kalon...

Benfica po përjeton një periudhë absolutisht pozitive, pasi fitoi ndeshjen e parë të 1/8 finale të Ligës së Kampionëve kundër Bruges dhe është në...

Horoskopi për sot 25 shkurt

Dashi Ju jeni duke e bërë të mirë atë që po bëni, por e dini se jeni të aftë edhe për më shumë. Nuk ju...

Luizi nuk i ndal kunjat, Kiara ia thotë në sy Maestros: Pse të djeg...

Kiara ka debatuar ashpër me Maestron mbrëmjen e djeshme për shkak të qëndrimit të tij në krah të Oltës përgjatë ditëve të fundit. Teksa qëndronin...