30.05.2023 02:54
Home Uncategorized

Uncategorized

..

Përfundon puna për vendkalimet e këmbësorëve në dy nyjet kryesore te Rrugës së Dibrës...

Ekipi i Mirëmbajtjes dhe Sinjalistikës kanë vijuar punën për përmirësimin e infrastrukturës dhe shtimin e sigurisë në rrugët e kryeqytetit. Ata kanë përfunduar realizimin e...

Arrestohet TikTokeri, hyri në një shtëpi në Londër pa lejen e pronarëve

Një adoleshent i njohur për videot e tij humoristike në rrjetin social “TikTok” është arrestuar pasi u bë virale një video ku ai hynte...

Shkodra surpriza e madhe? Spiropali-Spahisë: Bardh, shiko Kamzën, merr frymë thellë dhe përgatitu

Bardh Spahia shpalli fitoren e tij ne Shkoder dhe pse pa entuziasem e ende pa nisur numerimi, por mesa duket nga kampi i PS,...

Trafikuan 1 ton kanabis në Itali, arrestohet 34-vjeçari në Vlorë! Një vit më parë...

Një vit pas operacionit të zhvilluar në Vlorë, ku u sekuestrua një ton kanabis i cili ishte nisur drejt Italisë, ka rënë në pranga...

Video nga Droni/ Berisha zhvillon miting me skenë e ndriçim super të shtrenjtë… por...

Sali Berisha dhe Ilir Meta po zhvillojnë mitingun permbyllës në Tiranë. Ajo që bie në sy është nje skenë shumë e shtrenjtë me Ekrane...

FOTOT/ Shpenzon dhjetëra mijëra euro për mitingun përmbyllës, por edhe Tirana e braktis dyshen...

Sali Berisha po përballet në çdo qytet me një braktisje të madhe. Nga Lushnja në Kukes, Fier, Kamëz, Durrës, Elbasan e me radhë, është...

Fotot/ Braktisja e madhe vazhdon: Pas Lushnjës, Kukësit, Fierit, Kamëz, Durrësit e Kurbinit, Berishën...

Sali Berisha po përballet në çdo qytet me një braktisje të madhe. Nga Lushnja në Kukes, Fier, Kamëz, Durrës e me radhë, është vënë...

5 shenjat e horoskopit që nuk falin asnjë gabim

Kokëfortë, inatçorë dhe madje hakmarrëse, të paktën pesë shenja të zodiakut nuk dinë të falin. Disa shenja të Zodiakut në fakt janë aq pak...

Pse BE-ja po vendos kufizime në importet ukrainase?

Komisioni Evropian ka vendosur disa kufizime në importet e misrit, farave të lulediellit dhe disa produkteve tjera ukrainase në Poloni, Hungari, Rumani, Sllovakia dhe...

Dalin FOTOT, kush janë turistet e huaja që humbën jetën tragjikisht në Valbonë! Përfunduan...

Baets Myrthe, 25 vjeçe nga Belgjika dhe Joanna Blocaille me origjinë franceze janë turistet e huaja që humbën jetën tragjikisht teksa po eksploronin zonën...