31.03.2023 09:28
Home Tirana

Tirana

..

Abonetë falas për studentët, Bashkia e Tiranës jep lajmin e mirë: Kioskat do të...

Një lajm i mirë për të gjithë ata që përdorin transportin publik në kryeqytet. Bashkia e Tiranës nënvizon se për t’u ardhur në ndihmë...

SONDAZHI/ Erion Veliaj thellon fitoren në Tiranë, merr mbështetjen e 54% të qytetarëve

Kryebashkiaku aktual i Tiranës, Erion Veliaj, është fitues i zgjedhjeve të 14 Majit me një diferencë të madhe me kundërshtarët e tij, sipas sondazhit...

Sondazhi/ Erion Veliaj ka besimin e 56,3% të qytetarëve të Tiranës

Sipas sondazhit të publikuar sot në Top Channel, 56,3% e qytetarëve të Tiranës kanë shumë ose mjaftuerisht besim te kryetari i Bashkisë së Tiranës,...

Sondazhi/ 56% e qytetarëve mbështesin punën e kryebashkiakut Veliaj në Tiranë, vlerësohet për parqet,...

Shumica e qytetarëve të Tiranës shprehen shumë pozitiv kur gjykojnë punën e bërë nga kryetari aktual i Bashkisë, Erion Veliaj. Në sondazhin e publikuar...

Veliaj në Opinion, tregon me detaje se si do të funksonojë Piramida, qendra më...

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka folur lidhur me projektin që po zhvillohet te Piramida në Tiranë. Për emisionin “Opinion”, Veliaj tha...

5 kandidatë për Tiranë, garës i shtohet edhe Lajla Përnaska: Zbulohet se me siglën...

Gara për Bashkinë e Tiranës në 14 maj do të jetë të paktën mes pesë kandidateve. Zyrtarisht si kandidate për Bashkinë e Tiranës është...

E premtoi Belind Këlliçi, zbulohet studimi i ekspertëve gjermanë të GIZ-it: Jo transport publik...

Pak ditë më parë kandidati i Berisha-Meta për Bashkinë e Tiranës Këlliçi bëri një premtim, të cilin shumë e kanë konsideruar utopi dhe populist,...

Sulmi ndaj Top Channel, reagon ministri Manja: E dënoj me forcë dhe shpreh solidaritetin...

Ministri i Drejtesise, Ulsi Manja, ka reaguar pas sulmit kriminal ndaj Top Channel mbreme. Me ane te nje statusi ne Facebook, Manja teksa shpreh...

Aksidenti i autobusit të linjës së Krrabës, dalin detaje të reja: Shoferi ishte me...

Dalin detaje të reja nga aksidenti i autobusit të linjës së Krrabës, ku shoferi humbi kontrollin dhe për pasojë u plagosën lehtë tre qytetarë. Sipas...

Qeverisja e Tiranës, Veliaj: Shifrat flasin vetë, ja sa u rrit punësimi

Erion Veliaj, ka sfiduar sulmuesit e tij gjatë videomesazhit të tij javor, ku është ndalur tek të dhënat e zhvillimit ekonomik dhe social të...