08.02.2023 09:31
Home Show-time

Show-time

..

Motra e Olta Gixharit reagon ndaj opinionistëve: Më erdhi shumë keq që…

Largimi i Amosit primen e mbrëmshme tërhoqi jo pak vëmendje. Olta, milkja e tij, filloi të qante me dënnesë. E ftuar në emisionin “Shqipëria Live”,...

“Burri i Oltës ka paguar para që të fitojë ajo”/ Çfarë donte të thoshte...

Fituesi i edicionit të dytë të Big Brother, Qetësori, ka komentuar ditën e sotme rrugëtimin e Luizit në BBVIP, dhe krahasimet që janë bërë...

Bledi Mane kapet direkt me Luizin, ja si ia ktheu këngëtari

Gazetari Bledi Mane është futur menjëherë në lojë. Ai është kapur direkt me Luizin duke e quajtur “të paqëndrueshëm mendërisht”.Sipas tij, Luizi ka dy...

Pas Amosit, Olta humb një tjetër ‘ushtar’, Dean

Prime-in e mbrëmshëm u vërtetua se bota është portokalle. Olta e cila “qeshi” disa ditë më parë me largimin e Efit nga shtëpia e...

“Hakmarrja” e Kiara Titos për Efin, dërgon në nominim tre banorët. Ja kush janë...

Amos Zaharia ishte banori i eliminuar mbrëmjen e së martës në spektaklin e Big Brother Vip. Aktori nuk kishte biletë kthyese dhe u largua...

‘E shpifur’, ‘Porno’…të gjitha mesazhet e FORTA për gratë, të fshehura pas veshjeve të...

Chiara Ferragni u ngjit në skenën e Sanremos si bashkëprezantuese e një prej festivaleve më të mëdha të këngës, mirëpo, ajo zgjodhi të fliste...

Efi nuk e fsheh gëzimin/ Çfarë mendojnë ish-banorët dhe opinionistët pas daljes së Amosit:...

Largimi përfundimisht i Amos Muji Zaharia nga “Big Brother VIP” ka mërzitur shumë Olta Gixharin dhe Dea Mishel, por nga ana tjetër Luiz Ejlli...

Sanremo, Blancos nuk këndoi dot dhe shkatërron skenën: Nuk dëgjova zërin në kufje

Me 'tensione' u zhvillua nata e parë e festivalit Sanremo. Këngëtari Blancos prezantoi këngën e tij të re L'isola delle rose, por për shkak...

“Kristi po del budalla”/ Luizi dhe banorët “zbërthejnë” grupin e Oltës, Maestro: I bënë...

Qëndrimi  i Amosit dhe Deas në shtëpi u komentua nga Armaldo, Valbona e Luizi. Sipas Maestros, Dea dhe Amos nuk kanë bërë asnjë lojë së...

Kë do nominojnë”/ Olta, Dea Mishel, Kristi dhe Tea planifikojnë “prenë” e radhës

Dea Mishel, Olta, Kristi dhe Tea sërish kanë biseduar mbrëmjen e djeshme se kë do të nominojnë. Pasi Olta ka hedhur pyetjen se kë do...