28.11.2022 02:37

Stil

E pyeti se ku e ka varësen që i dhuroi 1 vit më parë,...

Një vit më parë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj bënë bujë në showbiz-in shqiptar me historinë e tyre të dashurisë. Më 6 tetor të vitit...

Aktori Clint Eastwood: Punoja në TV, si më zbuloi Sergio Leone, në fillim komunikonim...

Ndërsa në kinema po transmetohet dokumentari për regjisorin e madh italian, realizuar nga vajza e tij Raffaella, një ikonë e kinemasë amerikane flet për...

Debati i ashpër në Dancing With The Stars/ “Skuth”, Salsano kapet me Arditin: S’të...

Me debate të ashpra është shoqëruar spektakli i mbrëmshëm në Dancing With The Stars. Protagonistë të debatit është bërë aktori i njohur i Portokallisë, Salsano...

“Ish-gruaja më mori shtëpinë, me kapi mat me një tjetër” – Historia e dhimbshme...

Intervista e tij pas një mungesë disa vjeçare në ekran, shoqëruar me një rrëfim prekës bëri jo pak bujë mediatike. Gentjan Pjetri, ose ndryshe i...

“Ulërimat e mia i dëgjoi gjithë Bodrumi”, moderatorja shqiptare zbulon çfarë i ndodhi në...

Fjodora Fjora ka ndarë një histori ku djali i saj e ka tronditur jashtë mase. Ajo ka rrëfyer se një herë djali i saj...

‘Shpresojmë mos të kemi vetëm Ilir dhe Donald’, Arbana Osmani zbulon surprizat nga BBV2

Arbana Osmani është një nga moderatorët më të dashurat për publikun. E ftuar mëngjesin e sotëm në “Ëake Up”, Arbana na foli për “Big...

FOTO: Modelja e pozave seksi, provokon nga Meksika

Anastasia Karanikolaou shfaqi format me bikini ndërsa ishte me pushime në Cabo San Luca, Meksikë. Të mërkurën, influencuesja e mediave sociale, e cila është...

Ochoa u bë heroi i Meksikës, modelja i bën propozimin direkt: Do të shtrëngoj...

Guillermo Ochoa, portieri i kombëtares së Meksikës, ishte heroi i takimit kundër Polonisë, duke i pritur penalltinë Robert Lewandowskit. Dhe sërish ka dalë në...

Aktorja e njohur: Më është mërzitur jeta seksuale, kam provuar gjithçka në shtrat

Drew Barrymore ka ndarë disa detaje rreth jetës së saj seksuale. Gjatë një episodi të “Drew’s News”, aktorja po fliste me bashkë-prezantuesin Ross Matthews...

Angelina Jolie bën deklaratën e fortë: Doja të punësoja një vrasës me pagesë që...

Aktorja me famë botërore, Angelina Jolie ka pranuar se kishte menduar të punësonte një vrasës me pagesë për ta vrarë atë. Aktorja 47-vjeçare foli...