02.12.2022 01:40

Stil

FOTOT/ Tradhtia që trazoi rrjetin: A shkoi këngëtarja shqiptare, me producentin e njohur?

Thashethemet e një marrëdhënieje të saj me Jay Z kanë qarkulluar kohë më parë, por Rita Ora iu rikthye së fundi në intervistën e...

‘Kam 9 fëmijë, kam fituar xhenetin’, Mandi i Nishtullës përlotet dhe rrëfehet si rrallë...

Këngëtari Mandi Nishtulla si rrallë herë kësaj here ka folur në lidhje me jetën e tij private dhe varësinë e tij ndaj drogës. Me lot...

Nënshtetësia shqiptare e Dua Lipës, lajm në faqen e parë të BBC!

Nënshtetësia shqiptare që këngëtarja Dua Lipa mori jehonë edhe në mediat ndërkombëtare dhe së fundmi është bërë pjesë e kuizit të BBC. Media britanike ka...

Skandali që tronditi Kombëtaren serbe: Sulmuesi i Juventusit, u kap në shtrat me gruan...

“Dusain Vlahovic në shtrat me gruan e shokut të skuadrës”. Ky lajm trazoi Kupën e Botës për Serbinë, e cila deri më tani ka...

‘Kam marrë avionin i kam shkuar në shtëpi’, Kejvina Kthella rrëfehet për ‘çmenduritë’ e...

Kejvina Kthella është padyshim një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Ajo ka rrëfyer së fundmi detaje për jetën personale në një intervistë për...

Rita Ora flet për ‘konfliktin’ e shumëpërfolur me Rihannën, këngëtarja rrëfen të pathënat: Këngët...

Rita Ora ka folur rreth disa thashethemeve për një grindje me Rihanna-n në një intervistës së fundit me regjisorin Louis Theroux . Të dyja artistet...

Catherine Zeta-Jones ylli që s’njeh moshë, aktorja shfaqet seksi me një këmishë mini

Catherine Zeta-Jones ka qenë gjithmonë një nga femrat më simpatike të showbizit ndërkombëtar dhe e dëshmon këtë herë pas here me postimet e saj....

Sa para do e bënin të lumtur? Blogerja shqiptare: Me 10 mijë Euro në...

Për blogeren Estela Ujka lumturia e ka një çmim. E pyetur se sa para do e bënin të lumtur, duke llogaritur nevojat personale dhe...

“U ndjeva sikur do vdisja”- Jennifer Lopez reflekton për ndarjen nga Ben Affleck: Ishte...

Jennifer Lopez ka rrëfyer se ndarja e saj dhe Ben Affleck 20 vjet më parë ishte aq e dhimbshme sa mendoi se do të...

“DailyMail”: Ylli i popit, Dua Lipa po u jep famë shqiptarëve në mbarë botën

Dua Lipa ka marrë nënshtetësinë shqiptare. Ky lajm ka marrë vëmendjen e Daily Mail, ku në një artikull të publikuar së fundmi, shkruan...