30.05.2023 03:17

Stil

..

Pas ndarjes nga Blero, Afrona Dika nuk e fsheh më partnerin e saj/ Modelja...

Afrona Dika ka qenë goxha e përfolur në media përgjatë muajve të fundit që pas ndarjes së bujshme nga këngëtari Blero, i cili bëri...

“E kam lënë mënjanë, ajo ka jetën e saj”/Keisi Medini tregon arsyen se pse...

Ish-banorja e ‘Big Brother VIP’, Keisi Medini ka folur si rrallë herë për marrëdhënien e saj me nënën e saj dhe të atin, këngëtarin...

E quajti dasmën e tyre të nxituar, Efi Dhedhes flet për raportin me Luizin...

Ish-konkurentja e “Big Brother VIP 2”, Efi Dhedhes ka folur për marrëdhënien e saj me çiftin Kiara – Luiz dhe ka sqaruar deklaratën...

Zhaklin Lekatari e ka kërcënuar? Nita Latifi: Ja si qëndron e vërteta

Opinionistja e edicionit të dytë të BBV, Zhaklin Lekatari, nuk ka gjetur ende qetësi, ndonëse spektakli ka mbaruar prej disa javësh. Përveç ish-banorëve që...

U pajtuan pas shumë vitesh armiqësi, Stresi flet për hërë të parë rreth raportit...

Para se të publikonin bashkëpunimin e tyre të parë muzikor, Noizy dhe Stresi tërhoqën vëmendjen e publikut me deklaratat e tyre të forta ndaj...

Stresi bën apelin e fortë: Mos ma përmendni më Keisin

Reperi i njohur Stresi ka dhënë së fundmi një intervistë për emisionin “Lancio” në “TAR” ku mes të tjerash foli dhe për jetën e...

Nga mbijetesa në një familje abuzive, te tentativa për vetëvrasje dhe shndërrimi në një...

Në intervistën e saj të fundit vetëm gjashtë javë para vdekjes së saj, Tina Turner tha se donte të mbahej mend si “Mbretëresha e...

‘Shuhet’ miqësia mes Nitës dhe Diolës? Ish-banorja e BBV2 zbulon si qëndron e vërteta

Ish-banorja e BBV2, Diola Dosti ka folur në lidhje me miqësinë që krijoi me banoren tjetër Nita Latifi dhe për zërat se shoqëria e...

Luana më në fund flet për shtatzëninë pasi tregoi barkun

Së fundmi Luana mori vëmendjen duke publikuar në Tik-tok një video ku tregonte barkun e rrumbullakosur. Të gjithë u bënë kurioz dhe menjëherë nisën...

“Shefat më kanë kërkuar favore s*ksuale”- Moderatorja e sportit rrëfen: Ishte shumë e rëndë!...

Moderatorja sportive Sabina Mete ka treguar se është përballur me vështirësi kur ka kërkuar punë. Ajo ka rrëfyer se shefat ku ka aplikuar për vend...