06.02.2023 02:03

Stil

..

Luizi dhe Kiara tregojnë planet për të pasur një fëmijë, ndërhyn menjëherë Olta Gixhari

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin...

“Kanë kryer marrëdhënie në BBV”- I përmendin ish të dashurin, si reagon Olta Gixhari:...

Aktorja Olta Gixhari ka qenë në një lidhje disa mujore me ish-banorin e BB, Olsi Mingomataj i njohur si Olsi i Noçes. Historia e dashurisë...

VIDEO/Planifikojnë bashkëjetesën pas përfundimit të spektaklit, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito tregojnë a do...

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito nisën një romancë në BBV. Çifti madje kanë nisur të bëjnë planet se çfarë do bëjnë kur të dalin...

FOTO/ E veshur vetëm me të brendshme, këngëtarja e njohur shqiptare parakalon në tapetin...

I la pak vend imagjinatës, ama i ktheu shumë koka pas. Kështu vendosi të paraqitej këgëtarja shqiptare Rita Ora në një event, teksa u shfaq...

Fitoi sfidën e rezistencës, ja ku do t’i dërgojë paratë Nita?

Ato që i shkuan deri në fund sfidës së rezistencës janë Nita dhe Dea. Vajzat ka ndenjur të lidhura pas një butoni për më...

Luizi ur*inoi gjatë sfidës së rezistencës brenda Big Brother Vip, Kiara debaton ashpër: Ti...

‘Sfida e Rezidencës” për dis nga banorët ka kaluar përtej limiteve të etikës, të paktën Kiara kështu mendon. Për të mos hequr dorë nga...

Kiara zihet me Amosin: Je xheloz që nuk ishe në pozicionin tonë

Përveç Luizit, edhe Kiara u “përplas” ashpër me Amosin. Ajo i tha Amosit se është njeri fallco dhe se kur banorët i thanë javën e...

Valbona-Armaldos: Turp të kesh që në sy të një nëne single bën shur*ën, jam...

Vëllai i Madh i dha një tjetër lojë mjaft interesante ditën e djeshma banorëve të Big Brother, ‘Lojën e Rezistencës’. Në këtë lojë,...

Nuk keni parë gjë akoma nga ky Big Brother! Luizi ur*non në sy të...

Ky edicion i Big Brother VIP do të mbetet pa dyshim në memorien e shqiptarëve për shumë kohë. E nëse mendonit se i kishit...

Mesazhet +18 me fansen dhe ndarja nga e dashura, çfarë ndodhi me jetën e...

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë rrëmbyer tashmë zemrën e të gjithëve. Ajo që prej javësh pritej, tashmë ndodhi. Çifti shkëmbeu edhe puthjen e...