28.11.2022 03:18

Stil

FOTO: U shpall tifozja më e bukur e Botërorit për vitin 2010, ku është...

Kanë kaluar 12 vjet e gjysmë që kur Larissa Riquelme u bë e famshme në të gjithë botën, kur fotot e saj gjatë ndeshjeve...

“Është një gëzim i madh i papërshkrueshëm”/ Dua Lipa merr nënshtetësinë shqiptare, lajmi jehonë...

Mediat ndërkombëtare i kanë bërë jehonë lajmit se artistja me famë botërore Dua Lipa ka marrë nënshtetësinë shqiptare. Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj i ka...

E pyeti se ku e ka varësen që i dhuroi 1 vit më parë,...

Një vit më parë, Bora Zemani dhe Donald Veshaj bënë bujë në showbiz-in shqiptar me historinë e tyre të dashurisë. Më 6 tetor të vitit...

Aktori Clint Eastwood: Punoja në TV, si më zbuloi Sergio Leone, në fillim komunikonim...

Ndërsa në kinema po transmetohet dokumentari për regjisorin e madh italian, realizuar nga vajza e tij Raffaella, një ikonë e kinemasë amerikane flet për...

Debati i ashpër në Dancing With The Stars/ “Skuth”, Salsano kapet me Arditin: S’të...

Me debate të ashpra është shoqëruar spektakli i mbrëmshëm në Dancing With The Stars. Protagonistë të debatit është bërë aktori i njohur i Portokallisë, Salsano...

“Ish-gruaja më mori shtëpinë, me kapi mat me një tjetër” – Historia e dhimbshme...

Intervista e tij pas një mungesë disa vjeçare në ekran, shoqëruar me një rrëfim prekës bëri jo pak bujë mediatike. Gentjan Pjetri, ose ndryshe i...

“Ulërimat e mia i dëgjoi gjithë Bodrumi”, moderatorja shqiptare zbulon çfarë i ndodhi në...

Fjodora Fjora ka ndarë një histori ku djali i saj e ka tronditur jashtë mase. Ajo ka rrëfyer se një herë djali i saj...

‘Shpresojmë mos të kemi vetëm Ilir dhe Donald’, Arbana Osmani zbulon surprizat nga BBV2

Arbana Osmani është një nga moderatorët më të dashurat për publikun. E ftuar mëngjesin e sotëm në “Ëake Up”, Arbana na foli për “Big...

FOTO: Modelja e pozave seksi, provokon nga Meksika

Anastasia Karanikolaou shfaqi format me bikini ndërsa ishte me pushime në Cabo San Luca, Meksikë. Të mërkurën, influencuesja e mediave sociale, e cila është...

Ochoa u bë heroi i Meksikës, modelja i bën propozimin direkt: Do të shtrëngoj...

Guillermo Ochoa, portieri i kombëtares së Meksikës, ishte heroi i takimit kundër Polonisë, duke i pritur penalltinë Robert Lewandowskit. Dhe sërish ka dalë në...