21.05.2022 02:15

Stil

FOTO/ Veliaj “kapet” mat nga paparazzi rrugëve të Tiranës me biçikletë

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është fotografuar ditën e sotme, me biçikletë, duke qarkulluar në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”. Nuk dihet se...

7 shenja që tregojnë se jeni të suksesshëm edhe nëse nuk besoni

Të tjerët jetojnë në korsinë e shpejtë, dhe ju nuk po bëni ndonjë përparim? Mos u zhgënjeni dhe thjesht të sigurt për këtë! Shenjat e...

Trendi më i ri: Unaza me GPS për të gjurmuar partnerin në çdo moment

Një nga trendet më të fundit që duket se është përqafuar nga bashkëshortët e rinj në vende të ndryshme të botës, janë unazat me...

Modelet e flokëve që po rikthehen këtë verë

Moda sjell risi për çdo vit e çdo stinë. Çfarë do të kenë të përbashkët flokët e verës 2022? Trendi i fundit i flokëve duket...

Si t’i kombinoni bluzat “crop” me çdo veshje pranverore

Bluzat “crop” e gjejnë gjithmonë rrugën e tyre në ciklin e modës kur moti fillon të ngrohet. Në fillim ishin bluzat bust një nga...

A ndikojnë rrobat që veshim në humorin tonë? Çfarë thonë ekspertët

Rrobat që vishni mund të zbulojnë shumë për ju, veçanërisht kur bëhet fjalë për ngjyrat. Ekspertët kanë zbuluar se ngjyra e rrobave mund të...

4 shenjat që tregojnë se ju jeni një opsion dhe jo një prioritet për...

Nuk është gjë e keqe të dëshironi të jeni prioriteti i partnerit kur jeni në një lidhje. Në fund të fundit, nëse dikush është...

Për çfarë arsyesh vajzat rikthehen me ish-at

Shumë prej nesh përpiqen të kthehen në marrëdhëniet e së kaluarës. Sigurisht, ndonjëherë ka arsye të mira për t’u rikthyer me ish-in tuaj. Megjithatë,...

E fundit: Kur dhe pse duhet t’i japësh partnerit një shans të dytë?

Ka disa ngjarje që mund të kenë pasoja serioze në një marrëdhënie, por nuk do të thotë se ne duhet t’i japim përfundimisht fund...

Hena e re do te vije me lajme te reja/ Keto jane 4 shenjat...

Dashi Ditët e fundit nuk kanë qenë të lehta për ju. Duket se fati po ju sprovonte me qëllim, për të njohur karakterin dhe...